| MulteAmintiri a întrebat:

Sunt cu un baiat de 2 luni si 3 sapamani. Parca suntem asa raciti, adica noi nu putem sa ne vedem decat in weekend si numai daca zic eu, in rest el nu zice nimic.( eu sunt cu gandul la fostul de 3 ani, il iubesc si el pe mine dar asta e partea 2 'a. Dar si la actualul tin, dar nu asa mult ca primul, oricum mi'ar parea rau daca m'as desparti de el). De exemplu azi m'a amanat k trebuia sa iasa cu baietii afara, dar nu numai azi oh go on. Si weekendurile trecute, el mereu se duce la unchiul lui, si ma amana pentru lucrul asta care il face mai mereu, nu k e o data la cateva luni.
Si azi i'am spus ca nu stiu sigur daca ne putem vedea weekendul viitor, dar nu am zis ca nu pot ci ca nu stiu sigur. Si el s-a suparat.Si eu i'am spus ca de ce se supara asa rau si eu nu am voie sa ma supar cand ma amana.In loc sa stea sa vorbim pe mess despre asta, cica se duce sa se culce k e obosit straight face.
De dimineata l'am sunat era asa mai sictirit si l'am intrebat ce are cica are o stare mai proasta. Ok am inteles.
In prima luna el dadea mesaje acum vad k se face obisnuinta sa dau eu.
Ma suna mai pe seara, vorbim etcc dar ma amana mereu pentru ceilalti.
Aaa si are momente cand face misto de exemplu ieri intamplator eram prin zona pe la el si l'am sunat sa vad pe unde e, si cica sunt in dreapta ta, dupa zice ca in stanga.La un moment dat zice sa ma uit in sus straight face Deci facea misto. Dar spune ca tine la mine si uneori e gelos cand mai spun in gluma de alti baieti.
Si nu stiu ce sa mai fac. Isi bate joc de relatie sau nu?

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Si eu cred ca isi abte joc. poate ca iai spus ceva de fostul si s-a suparat. daca nu mai bine te desparti de el pentru ca se vede clar k numai vrea sa fie cu tine(cel putin din ce ai scris tuh aici).

| Takocska a răspuns:

Isi bate joc citeste atent ce ai scris si o sa vezi si u ca bate joc de u

| floricika_1940 a răspuns:

Ar trebui sa stai de vorba cu el serios.Si sa i pui intrebarile pe care ni le ai pus noua aici.

| Ralluca25 a răspuns:

Bună.
Într-o relație este nevoie de 2 oameni ca să meargă bine, corect?
El nu face nimic ca această relație să meargă, adică citește de mai multe ori ce ai postat și vei vedea că da oarecum își bate joc. În loc să iasă cu tine iese cu prietenii lui ceea ce este urât din partea lui. Vorbește cu el spune-i ce nu-ți convine nu ține în tine poate dacă discutați se va schimba și se va comporta altfel.
Spune-i părerea ta în legătură cu comportamentul lui și poate veți salva relația!
Pa, pa.