| spiridus_2093 a întrebat:

Am o problema...as vrea sa imi incep viata sexuala dar nu stiu cum:-ss imi este putin frica...si mamei nu prea pot sa ii spunlaughingimi spuneti va rog cum e prima data?big grin

Răspuns Câştigător
| Available a răspuns:

Apropo eu te-as sfatui sa mai astepti deoarece e posibil sa regreti dupa aceea si baiatul sa te lase cu ochii in soare si chiar daca te decizi sa o faci ai grija sa va protejatiwinking.

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

@girlloveboy - daca o luam asa sa o intrebam pe mama la ce varsta si-a inceput viata sexuala, cum sunt parintii demodati, o sa zica la 30 de ani dupa ce s-a maritat.laughing ( cred ca 30 avea mamathinking)
Nu e nicio rusine sa vorbesti despre asta.Nu esti singura care vrea sa-si inceapa viata sexuala.Toata lumea a trecut prin asa ceva. Poti cauta pe net sfaturi ceva thinking Dar totusi, oamenii aia din epoca de piatra cum se.,.,.,(bip bip) ca atunci nu exista internet, calculator, televizor, revista etc?
Tot mama ta te va lamuri. Si daca nu esti sigura ca vrei s-o faci, nu o face! Nu te opreste absolut nimeni. Chiar daca ai cea mai mica indoiala, iti recomand sa nu o faci, decat atunci cand esti convinsa ca asta iti doresti. happy
Si fa-ti curaj si vorbeste cu mama ta, ea iti va da cele mai bune sfaturi. Pe mine ma luase mama cu sfaturile despre viata sexuala inca de la 10 anilaughing Succes!

| girlloveboy a răspuns:

Intai cati ani ai?laughing si dc doresti sa iti incepi viata sexuala? pentru un baiat sau pentru ce? incearcasa vb cu ea[maicata] doar sa o intrebi la ce varsta si-a inceput viata sexuala ...cum a fost chestii din astea si dupa aia vei lua deciziwinking

| Available a răspuns:

Mie mi-a explica mama cred ca de cand aveam 12 ani sa fiu cuminte sa fiu d-soara cand ma marit din astea de pe timpu' lu' pasmante chioru' si pana la urma tot am facut-o dar a fost nasol asa ca numai vreau sa mai incerc pana nu sunt pregatita si acum chiar nu sunt.Nu stiu vb cu mama ta (sunt sigura ca iti va zice ca nu ca trebuie' sa astepti pana te mariti bla bla bla) dar totusi daca vb cu ea te vei simti mai bine si poate ai alte conceptii pa-pa mai vb :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce nu poti sa-i spui lu mata? ce faci ceva rau? nu toata lumea face sex? normal, in gura care e tot normal, si in c.r care e tot normal? ce e rau in asta? asa ca spune-i si intreaba-o