| xxxname a întrebat:

Vreau sa vad raspunsul de la fete: La ce virsta ati vrea sa va incepeti viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| BLUEishot a răspuns:

Depinde de moment eu vreau cat mai tarziuhappy de ex sora mea ar 20 de ani si inca mai e virgina si e ceva totusi ea a zis ca nu vrea de acum are timp si mai tarziu momentan isi traieste viata are prieten de 1 an ...si se vede ca e iubire intre ei 2 big grin ork si eu vreau cat mai tarziu pentru ca nare rost daca te iubeste accepta orice (zic in general) bafta in continuare sper ca te-am ajutat :-H

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma da` ce de fete cuminti.Ma minunez.Sa mai indrazneasca careva sa zica ca romancele noatre invata meserie dintra saptea. Dupa 18 ani fetelor.Asa tatasmug

| Romancutza a răspuns:

Orice ar fi dupa 18 ani pentru ca corpul este in schimbare pana atunci dar si cand ma voi simti pregatita fizic si psihic.

| pwp a răspuns:

La momentul potrivit, cand voi simti daca sunt destul de matura fizic si phisic.

| xxxname explică:

Dar cum ati vrea sa fie baiatul cu care veti avea o relatie intima?

| DevilLife a răspuns:

Cand te simti pregatita...in orice caz nu de la 10 ani

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Cum frate sa faci asa panarama? de ce nu-ti faci foarte frumos cont de baiat? ti-e frica ca n-au sa-ti raspunda fetele?

| SiMpLa a răspuns:

pff e greu de zis ...totusi asi alege peste 18 ani nu vreau sa ma fac de ras la baieti in general pentru ca sa stii si u daca faci sex cu un baiat garantat stiu si ceilalti baieti si daca esti micuta te iau drept usuratica ...asa ca nu ma risc si nici u sa nu o faci.Si asa e criza de virginelaughing

| dollydee a răspuns:

Oricand

| Abstract a răspuns:

Cand mas simti pregatita pentru trebuie sa fii pregatita dar... cred ca... 15 16 anitongue

| IoanaSalvatore a răspuns:

Cand te simti pregatita.foarte dupa 18 ani big grin laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt baiat si scuze ca raspund tocmai eu... presupun ca aatunci cand o faci din iubire poti sa faci de la orice varsta...ma rog nu de la 13 ani ca atati am eu ca de la 13 ani pana la 18 nu prea stii ce inseamna aia iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt baiat si scuze ca raspund tocmai eu... presupun ca atunci cand o faci din iubire poti sa faci de la orice varsta...ma rog nu de la 13 ani ca atati am eu ca de la 13 ani pana la 18 nu prea stii ce inseamna aia iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat mi-am inceput viata sexuala de la 11 ani deci oricand nu exista varstra in iubire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sotul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa incep viata mea sexuala la 23-26 de ani pentru ca pana la 18 ani corpul meu trebuie sa fie curat si in plus se puate trai si fara sex nu va ingrijorati e viata mai frumuasqa cand esti minorwinking eu am 18 ani dar in nici un caz nu o sa-mi incep acum viata sexuala sunt ogramada de lucruri de facut... Eu as putea sa incep viasta mea sexuala dar nu vreau eu cred ca inca mai sunt minora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati facut sex pana acauma eu nuuuuu stiu de astea

| Publicitatee a răspuns:

16-17

| deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Sincer chiar nu stiu, dar doar cant te simti nevoita, si cand crezi ca e bine! eu ma gandesc de la 20 de ani in sus, pentru ca pana la 18 ani corpul trebuie sa fie curat! deoarece el este in crestere, oricum, eu inca nu ma gandesc la asa ceva, viata nu este facuta doar pentru sexwinking asa ca steai relax. big grin

| Hera2 a răspuns: