| anonim_4396 a întrebat:

Deși am făcut sex azi cu prietenul meu, nu știu ce îmi veni că am stat o oră în noaptea asta și m-am uitat la "porno" cu femei care își fac nevoile la baie. Pur și simplu nu mă puteam opri din privit ....credeți că e de rău? E anormal?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Total anormala si scarboasa preferinta ai!

| doctorandus a răspuns:

Nu. Marea majoritate a barbatilor si o parte insemnata dintre femei consuma porno. Pe ansamblu majoritatea populatiei consuma porno. In psihiatrie ce face majoritatea este axiomatic normal. Iar ce fel de porno consumi este doar o chestie de gust.

| Carbit9669 a răspuns:

Esti cu volan pe dreapta?

| blackann a răspuns (pentru Carbit9669):

Da

| anonim_4396 explică (pentru blackann):

Si tu? Ia zi esti din Buc?