| Deniisze a întrebat:

Credeti ca el ma iubeste?
Adica, am fost cu el la inceputul verii dar m-am despartit de el din simplul fapt ca nu puteam sa ma atasez de el, nu il vedeam mai mult decat un simplu amic.Am stat trei saptamani, dupa care i-am zis ca vreau sa terminam acea 'relatie'. El a fost...Devastat :-s!
Apoi la o luna a cunoscut alta fata cu care bineinteles ca s-a combinat. Dar dupa 2 saptamani s-a despartit de acea fata din motivele lor.Acum s-a intors la mine si imi spune ca inca nu m-a uitat si ca a incercat dar nu a putut, imi spune ca ma viseaza noaptea cum noi doi ne tineam de mana in parc si ne plimbam.Chiar nu stiu ce sa mai cred despre el + ca odata chiar m-a insultat foarte urat si am incercat sa il iert desi nu am putut! Are si momente cand imi vorbeste, nu urat ci oribil! Nu il mai inteleg straight face
Voi ce creti? Ma iubeste sau nu?
Funda celor mai bune pareri! kiss

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! poate ar trebui sa ii mai acorzi o sansa. pentru inceput tu te mai gandesti la el macar ca la un amic? este posibil ca el sa mai tina la tine si sa nu te poata uita pentru ca te iubeste (parerea mea). totul conteaza de tine si trebuie sa te gandesti bine ce vei face vorbeste cu el. Succes. fundita>?

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu cred ci doar ar vrea sa-si ocupe timpul si nu are cu cine acum, nu gaseste o alta fata deocamdata tu esti cea mai apropiata de el si singura asa ca incercarea moartea n-are, da si el cu unditza in apa sa vada daca ii pici sau nu in plasa.

| Deniisze explică:

Am uitat sa spun ca el este foarte atasat de mine si din a 3 intalnire mi-a spus ca ma iubeste dar nu l-am crezut!

| Deniisze explică:

Mi-a spus ca a prinso in pat cu altul si de aceea nu a mai vrut sa fie cu ea.
Pe scurt... L-a inselat!
Alte raspunsuri va rog sad

| MEMO a răspuns:

Io cred ca dawinking

| dyaa96butterfly a răspuns:

Nu fi fraiera straight face
afla dc s-au despartit cei doi si asa vei face legatura cu propunerea lui happy