| darkglass a întrebat:

mi s-a intamplat cel mai ciudat lucru m-am trezit noaptea ca imi era sete si m-am uitat la ceas era ora 3, m-am dus pana la baie si cand m-am uitat din nou la ceas in pat era 4.am stat vreo 5 min.la baie mi-am facut treaba si am plecat, nu inteleg. e ciudat! voi ce credeti ca s-a intamplat?

2 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Pai era ora 3, dar minutele? Te`ai uitat si la minute? Eu cred ca era 4 fara cateva minute si pana ti-ai facut tu nevoile s`a facut 4hee hee

| cila1995 a răspuns:

Eu cred ca ochii tai erau obositi si ai gresit ora cind ai privito prima oara ea cea mai rationala lamurire