| stefystefy76 a întrebat:

Despre ce ai putea vorbi cu o fata la o intalnire?

9 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Tinere...vorbeste despre orice, despre scoala, despre muzica, filme, calatorii..etc

| neutrino a răspuns:

Atunci cand te intalnesti cu cineva inseamna ca ai o motivatie, ai ceva de spus. Daca nu ai, nu este obligatoriu sa te intalnesti.

| d3javw a răspuns:

Chestia e sa nu o dai in bara asta insemnand fara discutii despre lucrurile care iti plac doar tie, sa nu fi prea plin de tine, sa o cunosti si sa afli cum e din comportamenttongue /Sa fi relaxat si sa pari inteligentlaughing Acum depinde si cu cine iesi..iti zic din experienta cu fitoase nu prea merge marog lasa timpul sa rezolve salbig grin

| HouseHouse a răspuns:

Mancare preferata
Film preferat
Fusta preferata
Desenu animat preferat
Bautura racoritoare preferata..etc

| gAZAh a răspuns:

Muzica,filme,hobby-uri,mancare.

Si aproba tot ce zice ea. Oricum
TOATE-S LA FEL!

| bogdandinro a răspuns (pentru gAZAh):

Ne viseaza legat

| LittleDropofPoison a răspuns:

Despre biscuitii Oreo!

| Sinceritate a răspuns:

Despre ce anume i place, ce nu, sa vezi daca aveti ceva in comun!

| Skaterul123 a răspuns:

Spune-i cat de buna e alintoo si bagate cu ea gaseste vrajeli cum sa o tii de mana fura i un sarut dar cel mai mult spune-i esti buna buna rauuu si sa vezi ca o cuceresti