| anonim_4396 a întrebat:

Din nou luna asta imi curge ceva alb (mucus cervical sau secretie vaginala, nu stiu) a inceput sa curgă de cand s-a terminat,, menstruatia " (in luna martie)..Eu zic ca e la fel ca luna trecuta, ma tine pana vine cealaltă menstruatie (daca mai vine)si apoi tot asa.Din martie am aceste secretii in fiecare zi: pana ce se termina menstruatia si in fiecare zi pana începe luna viitoare o nouă menstruatie.Inainte nu aveam aceste secretii si mai ales in fiecare zi.Le am de o luna! După ce s-a terminat menstruatia in Martie. De la ce am aceste secretii care curg in fiecare zi?

14 răspunsuri:
| szmotovio a răspuns:

TPU nu are admin fratilor?
Fata asta pune de 20 de ori aceeasi intrebare!
Si cred ca e gravida cu sf duh..noi toti care ii raspundem suntem fraieri...ea o tine pe a ei.

| anonim_4396 explică (pentru szmotovio):

Asta e alta intrebare! Iti trebuie ochelari? ai numărat tu de stii ca de 20 de ori?

| szmotovio a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga mea, tu spui mai sus ca ai toate simptomele unei sarcini in raspunsul catre un utilizator. Eu zic ca obrazniciile nu isi au rostul.
Si mai stiu o vorba... cand 2 iti spun ca esti beat te duci si te culci.In cazul tau iti spun toti ca nu esti gravida si ca ai o problema medicala.

| anonim_4396 explică (pentru szmotovio):

Dar dacă am simptomele si am si burta mare ce sa mai cred si eu? Ce obraznicii? Si mucus cervical abundent e un simptom si eu am asa ceva.

| szmotovio a răspuns (pentru anonim_4396):

O sectetie abundenta poate insemna o infectie vaginala

| anonim_4396 explică (pentru szmotovio):

Dar nu miroase urat si nu mă mănâncă in zona intimă

| anonim_4396 explică (pentru szmotovio):

Si nici nu e galben brânzos sau verde

| aumih16 a răspuns:

Nasol! inseamna ca trebuie sa vezi un ginecolog pentru asta!

| anonim_4396 explică (pentru aumih16):

Dar e grav? Ce poate fi?

| aumih16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu! ti-am zis spus! si chiar si asa! nu sta asa!

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Toate femeile au acea secretie.
Si mai ales daca te gândesti la ceva pornache riști să ti curga mai mult, e de la excitație. Nu ai cum s o opresti asa suntem noi.

| Niceguy2019 a răspuns:

Denisa,dar chiar tu le ai pe toate? Du-te fata la doctor sau ai numai fantezii si te masturbezi cu gandul la ele?

| anonim_4396 explică (pentru Niceguy2019):

Nu ma masturbez si nu am fantezii.Si da, le am pe toate.Toate simptomele de sarcina. Am facut analize dar nu au ieșit asa rele

| andreiborsanu12333333 a răspuns:

Te dezvolti si e nrml