| anonim_4396 a întrebat:

De o luna am in fiecare zi secretii vaginale.Sunt alb/câteodată galben,nu miros urat,nu am mâncarimi sau usturimi.Dar ma îngrijorează prezenta lor, în fiecare zi am, de o luna (incep cand se termina menstruatia si tin pana la menstruatia viitoare)De la ce oare?

43 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

14 ani.De ce?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate atunci esti in perioada fertilă. Oricum ai rabdare esti in crestere te dezvolti.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

De o luna sunt in perioada fertilă? In fiecare zi..Si daca ma dezvolt curge in fiecare zi? Luna asta mi-a apărut si acnee, mi-au crescut si sanii.M am dezvoltat.
Cum sa am răbdare?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Mergi la doctor.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ok.Dar asta poate chiar sa fie ca ma dezvolt?

| aumih16 a răspuns:

Fa ceva! si nu sta asa! ca nu e bine!

| anonim_4396 explică (pentru aumih16):

O sa merg la medic crying
Dar sincer nici nu mai stiu, ieri si azi nu am avut arsuri so nici greata dimineata.Dar ma inteapa burta si mi-au crescut fire de par pe burtacrying de la ce o fi si asta?

| aumih16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu!

| anonim_4396 explică (pentru aumih16):

Nici eu. sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar inainte nu aveam asa crying ma tem, chiar daca sigur nu e o infecție vaginala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine,dar ce ar putea fi? O infecție sigur nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca ma dezvolt curge asa in fiecare zi? Ciudat..De o luna e asa

| darialux a răspuns:

Poate fi de la sexul neprotejat

| anonim_4396 explică (pentru darialux):

Nu am avut contact sexual niciodată!

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, o sa ti vina chestia asta cum iti vine si mentruatia pana o sa mori ...asa suntem noi femeile

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

crying nu imi place
Vad in fiecare zi aia alba lipicioasa(secretiile vaginale)
Si totusi am de un an si ceva menstrustie si doar de 1 luna observ aceste secretii in fiecare zi sad

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Schimba ti sexul atunci laughing))

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Ha ha laughing
Il schimbam reciproc? laughing

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie imi place sa fiu femeie, deci n am de ce

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Si eu am zis ca nu imi place? laughing
Am zis ca nu imi plac acele secretii ambițioase in fiecare zi si abundente.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai la cum te " vaiti "cam asta dai de inteles laughing)

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Nu ma avut doar de asta.citeste toate intrebarile mele si crede-mă nu prea imi vine sa rad...Cum sa nu ma vait? crying

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti mica inca, nu o sa intelegi unele lucruri, dar documenteza te de acum ca sa stii cand o sa fi mai mare

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Păi ma documentez din prezent (adică din ce traiesc eu acum).Dar ce nu inteleg ca sunt mica?

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai din intrebarile care le pui înseamnă că nu sti si nu înțelegi care e rolul secretie laughing cauta pe google ai sa înțelegi si sa găsești multe "porcarii"

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Plus cum sa rămâi gravidălaughing

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Din cada? Sau de pe prosop? Nu e posibil. Am toate simptomele de sarcina (dar toate, de o luna le am) si am si burta mare, e si evidenta ca e mare

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

De cand au început primele simptome de sarcina doar la asta ma gandesc

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Curăță,bla bla bla.Dar inainte nu erau in fiecare zi, si mai ales nu erau asa abundente. Deci curge asa ca menstruatia crying(

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

?

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Înseamnă că ai altceva, sau te gândesti tu la ....stiu eu ce si te exciti...
De acum înainte foloseste un prosop care sa fie doar al tau, si spala cada înainte de baie de fiecare dată,.
La sarcina burta nu se vede după o lună de zile am mai zis asta

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Dar simptomele apar cam dupa 6 saptamani, si eu de o luna am simptome si cu alea 6 saptamani.Ar trebui să fiu în luna 2 crying
Dar e posibil o sarcina asa?

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Nu ma excit.imi curge asa si de dimineata de cand ma trezesc si nu mă gândesc la... Ca nu am nici macar iubit!

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă nu ai facut sex nu...

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Dar simptomele sad Si acum burta...
Mi-e tare frica!

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Nu am facut! Am 14 ani

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai facut s au nu?

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Sau* scuze. atunci nu esti

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Dar simptomele?sad de o luna am toate simptomele sarcinii crying Si inainte nu aveam nimic.Dar asta e sad
Am toate simptomele înafară de: pofte, rau la mirosuri si oboseala

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Sper sa nu fiu, dar parca tot se adevereste ca sunt sad

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa ti program de la medic

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Imi fac!