| remusinho a întrebat:

Din punctul vostru de vedere, dupa cate intalniri e ok sa saruti o fata(nu ma refer la un banal sarut pe obraz)? Sunt curios mai ales ce vor raspunde fetele...

Răspuns Câştigător
| Fredie a răspuns:

Salut. Nu cred ca exista o regula pentru asa ceva. E diferit la fiecare pereche, in functie de felul in care comunica cei doi, de cat de bine s-au simtit impreuna la primele intalniri, etc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| funkygirl a răspuns:

Pt mine a fost de ajuns la prima.Numai ca trebuie sa fiti doar voi doi singuri, seara,(mai ales vara), si atunci gaseste momentul potrivit.

| mady123_8401 a răspuns:

Atunci cand amandoi simt acelasi lucru si cred ca e momentul potrivit sa se sarute

nu cred ca exista vreo regula pentru asa ceva kiss