| Frank1111 a întrebat:

Dintr-o prostie,intr-o seara in care m-am excitat cu prietenul meu a a mers la baie si a ejaculat acolo,a doua seara ne-am excitat din nou si a inceput sa-si frece penisul intre fesele mele, e posibil sa fii ejaculat acolo si sperma sa se scurga spre vagin si sa fii ajuns in vagin, vreau sa spun ca nu am simtit nimic
Am 18 si am menstruatie neregulata
Ultima menstra am avut'o pe 12 decembrie si a tinut 6 zile, asta s-a intamplat pe 1.01. 2018
Dar de circa o saptamana am dureri de burta, dar pana azi nu au venit problemele...
Vreau sa spun ca in a doua zi dupa cele intamplate am facut un test de sarcina si a iesit negativ
E posibil sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Sanse foarte mici spre nule sa fi ramas gravida. Probabil o sa ti vina menstruatia in curand si de aceea ai dureri de burta. Iar testul de sarcina l ai facut degeaba a doua zi dupa intamplare ca nu da asa repede rezultate concludente. Se face dupa 11-14 zile de la actul sexual -la tine nu e cazul oricum de asa ceva. Numai bine

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici un test de sarcina nu se face a doua zi dupa sex, pentru ca este facut inutil.
Un test corect de sarcina se face DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, daca vrei sa fii sigura ca este facut corect si ca reflecta realitatea!
Iar pentru a ramane insarcinata, este necesar sa ai sex vaginal, nu intre fese, nu anal, sau oral!
Citeste un pic despre aparatul tau reproducator, ca sa intelegi cum sta treaba.

Cat despre "problemele" care nu ti-au venit, nu am inteles la ce fel de probleme te astepti, mai ales cand ai ciclul neregulat si nu se poate stii niciodata cand iti vine.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu este posib sa apara vreo sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand testul de sarcina se face cam la 21de zile o luna dupa contactul sexual neprotejat, ca sa iasa ceva si in al 2lea rand nu ai cum sa ramai insarcinata daca a curs sperma, stai linistita, este nevoie ca sperma sa fie ejaculata in interiorul vaginului.

| ShamelessQboy a răspuns:

Trebuie să vin in control si iti zic imediat!

| BryBard a răspuns:

Nu cred ca sperma s-a prelins asa de rapid ca sa ajunga la "pasarica" si nu cred ca intra asa usor acolo, fara sa aiba o deschidere, deci sansele ar fi nule.

| AnonimulGRAS79 a răspuns:

Nu are cum spermatozoizi odată ce au avut contact cu aerul sunt morți

| Ldy_Land_1996 a răspuns:

NUUUUU! NU exista asa ceva! Nu e posibil sa ramai insarcinata. Te doare burta pentru ca TRB SA-TI VINA!