| Batman_3206 a întrebat:

Diseara o sa doarma iubita mea la mine. E virgina si vreau sa imi spuneti cum sa fac. Ea e deacoid

10 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ce inseamna "deacoid"?thinking

| NickiMinaj a răspuns:

E de acord sa doarma el pe canapea, ma! Nu, Batman? Plus ca s-ar incurca in super-puteri si alea... mai bine ramai la infractori.

| smile a răspuns:

Buna! inainte de toate astea v-ati gandit sa va portejati? este important si acest lucru. Totul vine de la sine.

| haiZI a răspuns:

O fac eu pentru tine?

| haiZI a răspuns:

Dea coi d; sau poate e vorba de Robin?

| Daysukki a răspuns:

Da, logic ca toti idiotii se gandesc numai la ****restraight face

| IooMar a răspuns:

Poi ca sa fii sigur cand vine la tine intreba'o daca mai e de acord, ca sa nu credada ca o bruschezi si sa nu se speri si daca este de acorda ia'o usor nu asa din prima ca e virgina si cine stie...winking

| DeEeA_2049 a răspuns:

Ia-o incet in primul rand fii sigur ca vrea asta. Apoi asigura-te sa aveti un preludiu mai lung (asta e foarte important). Sarut-o, mangai-o, dezbrac-o incet... apoi ai mare grija intreab-o daca totul este bine sau daca o doare.Aminteste-ti e virgina, ia-o incet fi tandru nu o lua din prima cu zguduieli laughing)
A, si nu uitati de protectie!
Succes :*

| miky_4769 a răspuns:

Pai. Tu ai intre picioare o putzulica, ea are o crapatura si o gaura. Cand o vezi dezbracata o sa ti se ridice cariciul si o sa devina tare. Ii desfaci picioarele, bagi cariciul in gaurica si pompezi. Ai grija sa nu fu'ti aerul, Ramai in gaura. Asa se face.

| ionutz20002 a răspuns:

Lasa pe alti inaintea ta rolling on the floor