| anonim_4396 a întrebat:

Heyy! Bine, deci am o problema. Astazi este Craciunul si am decis sa merg diseara la disco pentru ca de 3 ani tot acasa am stat de Craciun si m-am saturat. Dar problema este ca nu ma lasa ai mei. si nu stiu cum sa ii conving. Adica m-am gandit sa le bag somnifere in mancare sau in apa. Ca sa doarma diseara si sa pot pleca dupa ce adorm ei. Dar oare sunt chiar asa eficiente somniferele astea incat sa nu'si dea seama cand vin si cand plec? Pentru ca eu nu am usa la camera si se aude cand plec. Sau spuneti-mi voi alta metoda. Dar nu faze de genu"incearca sa vorbesti cu ei." pentru ca degeaba vorbesc ca nu ma asculta si vorbesc peste mine. Dau funda promit love struck

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu câți ani ai?
Sunt părinții tăi și trebuie să-i asculți, știu ei ce știu pentru că s-au născut înaintea ta și au cunoștință ce înseamnă astfel de distracții la vârste mici.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa pui somnifere in mancare? esti retardata? cati ani ai? parerea mea ca la felul cum gandesti ar trebuie sa fii lasata la discoteca si nu numai sa te duci sa nu te mai intorci.si s aiti mai spun ceva, daca de 3 ani nu ai mai fost inseamna ca nu vrei tu sa te duci la discoteca ci prietenii tai vor asta dar esti prea proasta sa intelegi din punctul meu de vedere esti 0 caracter si nu ar trebui sa dea nimeni 2 bani pe tine.multa bafta si craciun fericit.

| CrishAici a răspuns:

Pai ar merge cam 5 sau 6 ore dar vezi si tu ce faci ok ok paa te rog dai fundita