| TeIubesccc a întrebat:

Doamnee rolling eyes. Sunteti incredibile. Voi chiar nu vedeti ca puneti intrebari proaste de genu` "am facut sex cu iubitul meu. sunt sanse sa raman insarcinata?", "mi-a facut degetica. sunt sanse sa raman insarcinata?", "stateam pur si simplu si a ejaculat pe mine, eu fiind virgina, am ramas insarcinata?", "actul sexual a durat 1 min cat a bagat`o si a scos`o, iar el nu a ejaculat. sunt sanse ca fata sa fie insarcinata?"
Va simtiti voi pregatite fizic si moral pentru asa ceva. Vezi doamne am 15 ani, gata sunt pregatita pentru un sex salbatic cu prietenul meu cu care sunt de o luna :X. oh go on Nici alea de 20 de ani nu gandesc cum ganditi voi acum.
Realizez ca nu mai suntem pe vremea bunicii sa facem sex dupa casatorie, dar spre deosebire de voi mai realizez si ca inconstienta atinge cote alarmante si ca e o mare prostie ce faceti. Va oferiti virginitatea pe tava primului baiat care va iese in cale si va distrugeti viata, chiar daca voi nu realizati oh go on.
Prima experienta ar trebui sa fie speciala, de neuitat, cu baiatul pe care`l iubesti si crezi ca merita intr`adevar. nu cu vecinul de la 3 care e mai mare ca tine cu 10 ani. happy

[ Dupa cum v-ati dat seama, nu e o intrebare. Am postat asta in speranta de a va deschide mintile alea incuiate. ]

18 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Invidioaso

| Ellenna a răspuns:

Doamne ajuta! Exista si persoane cu capul pe umeri pe site-ul acesta laughing mi-am facut cont acum. maxim o luna si de atunci am raspuns la cel putin o suta de fete care se temeau ca nu cumva sa fi ramas insarcinata ( nu pentru ca as fi eu cine stie cine si stiu totul, ci pentru ca am vrut sa le ajut. macar cat stiu eu, sa stie si ele. si sa nu isi mai faca atatea griji ) Oricum. lumea a evoluat intr-un mod nu prea placut tongue Si nu suntem obligati sa ne adaptam. asta e. happy O sa ajungem peste 10 ani sa vedem tot mai multe adolescente de 16 ani cu copilasi de mana ( nu frati / surori, ci proprii lor copii ). Trist! Dar nu o sa ni se mai para nimic ciudat. Deh', o sa ne adaptam. o sa ne obisnuim.
Sunt de acord cu aproape tot ceea ce ai spus. Singurul lucru la care as avea ceva de comentat este acesta : "nu cu vecinul de la 3 care e mai mare ca tine cu 10 ani." laughing big grin Ei bine, Poti sa iti incepi viata sexuala si cu vecinul de la 3 daca te iubeste, il iubesti si e totul perfect intre voi thinking Asa cum iti poti incepe viata sexuala cu oricine (chiar daca este cu 10 ani mai mare) atata timp cat stii ca te iubeste, te respecta si ai incredere in el.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Exact.winking (paranteza rotunda pentru robo)

| consiliera a răspuns:

Nu? De muuuulte ori imi vine sa nu mai intru pe site-ul asta! Fac oprostie si apoi se plang ca"Vai ce ma fac! Is insarcinata! Ce proasta sunt! Pe prietenul meu nu-l intereseaza, mai nou mi-a dat papucii si eu plang ca proasta."Ce telenovela REALA! Acum is atatea metode contraceptive si ele sunt insarcinate.Degeaba le inveti ca tot"destepte"sunt.Da.Internetul e doar pentru filme xxx, jocuri on-line si muzica.E"bine". Mergem inainte.Ma bucur ca mai sunt si oameni ca tine cu capul pe umeri.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ai foarte mare dreptate, ce sa-i faci unii sunt mai prosti si nu gandesc prea mult inainte sa puna intrebari de genul

| TeIubesccc explică:

@Marcelino sunt fata laughing). Sii. "prietene" te deranjeaza adevaru` sau ce? Vezi`ti de treaba ta ca n`am nevoie de raspunsurile tale. Si mori tu ma prea devreme inconstientule.:*

| underground05 a răspuns:

Daca era un raspuns la o intrebare iti dadeam cu siguranta funda.si mai mult decat atat, iti dadeam si vot! dar p aia cu(daca ma scarpin la un cos e adevarat ca raman insarcinata?)sau ceva de genul! asta e tare! stii ce cred eu:cum ajung la varsta de vreo 13 ani numai p...a au in cap probabil considera ca e la moda sau e ceva fascinant! ma rog nu t astepta sa inceteze! daca te irita evita categoria dragoste si sex! si eu o fac...si inca ceva la categoria dragoste si sex te distrezi mai tare decat la comics! pup

| bby a răspuns:

Hmmm...nu stiu cu ce te-a deranjat asa de tare chestiile astea laughing fiecare isi face viata lui/ei oh go on fiecare pune ce intrebare vrea sau stiu eu big grin dar cam ai dreptate kiss

| Marcelino a răspuns:

Nu te mai baga prietene in vietile altora.
Pun pariu ca spui toate astea pentru ca esti un virgin frustrat.
Asta e lumea in care traim.
"Adapteaza-te sau mori!"

| Vokii a răspuns:

Sunt de acord cu tine. M-am saturat de toate acele intrebari prostesti. straight face

| Aanyaa a răspuns:

Mai stiu eu o intrebare din asta idioata gen: daca inghit sperma mi se schimba culoarea ochilor?rolling on the floor

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Te`ai deranjat degeaba.Nu cred ca o sa aiba succes postarea ta.
Asta este educatia pe care au primit`o, copii astia sunt doar niste produse ale societatii 'stricate'. Noi nu prea avem ce face. Daca vor avea rabdare sa citeasca adevarul asta pe care l`ai scris tu, cel mult vor incepe sa se amuze si vor spune ' asta n-are ce face? vine sa ne dea noua lectii? exact noua care suntem atotstiutori si atat de smecheri, nu cum erau ei pe vremea noastra "
Trist!

| RebecaBaa a răspuns:

Bai sincer...eu sunt de acord cu sexul de la cel putin 15 ani daca ai o relatie serioasa, bazata pe iubire & respect...dar sa faci sex cu cap bai frate, protejeaza-te, du-te la cate un control, ai grija sa nu iei vreo boala de la individ, etc.winking

| baby_6195 a răspuns:

Bianca99 drago, ai mai bagat odata duma asta. Lasa sa iti faca si un copil, poate iese cu 3 maini tongue
cat despre ce ai spus tu NoBody, ai perfecta dreptate. Daca nu sunt pregatite sa nu o faca, nu sa vina aici pe TPU sa ne eneveze cu prostiile lor de intrebari. Mai nou si daca mergi la mare poti sa ramai insarcinatarolling on the floor am vazut-o pe una care intreba

| Looovely a răspuns:

Stii ce ma amuza foarte tarelaughing? Ca daca va uitati la intrebarile @VacutzaPoartaTanga numai intrebari cu sex.si chestii are.iar ea are doar 11 anisori.straight face!
In legatura cu intrebarea ta.ai mare dreptate.dar asta nu e tot.sa vezi generatiile viitoare...o sa avemnumai mame copii.am niste fete pe strada care la 7-8 ani vorbesc de lesbiene.si tot felul de chestii pe care un copil normal n.ar trebui sa le stie.oh go on!
Asta estraight face!

| Teresa a răspuns:

Ai mare dreptate :*

| ByankaLyana a răspuns:

Sincer eu am un verisor de 18 ani si eu am 11 ani, iar el tot face sex cu mine si m-am saturat.Mama m-i-a zis ca sa stau cu el in apartamentul lui ca tata a murit si mama e plecata in Italia.Dar el tot face sex cu mine.Nu-mi da pace.Cred ca e nebun.Deci pe baieti ii atrage foarte mult sexul si cred ca si abuzul.Ce sa fac? Pot ramane insarcinata?

| Ceoameniprosti a răspuns:

Ai respectu meu! Nu credeam ca mai este cineva care gandeste asa in aceasta lume de doi lei!