| maadaaa a întrebat:

Doamnee, cat de dureros este!cryingcryingcryingAstazi din nou am dost la prietenul meu acasa si era pregatita sa o fac cu el(nu am mai facut. o pana acum) dar de fapt nici astazi nu am facut. olaughingdoareee atat de tare, incat ma opresc in imping, ma misclaughing nu-l las, stau atat de incordata atuncisad chiar atat de rau doareee? eu una nu suport durerealaughing a bagat. o putin mai mult decat data trecuta(ca asta e a 2-a incercare)m-a durut la inceput apoi nu ma mai durea asa tare dar cand o baga mai adanc nu suportam durereacryingcrying Chiar asa este?laughingsau am eu vreo problema?laughing(durere insuportabila?)sau

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai tu o problema ca in loc sa te relaxezi te incordezi. Dintr-un motiv oarecare nu esti pregatita (fie ai sub 18 ani, fie relatia nu e suficient de puternica, fie partenerul tau este complet neglijent si nu te excita deloc). Mai luati o pauza mica (macar 2-3 luni) si incercati apoi. Cu prezervativ si lubrifiant, desigur.

| mgtow a răspuns:

Daca nu te simti capabila sa o faci atunci nu mai fa asa ceva si te lasi de sex, ori data viitoare nu te lasi data batuta de durere si lasi ca el sa isi faca treaba pana la sfarsit.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai e important sa acordati o importanta deosebita si preludiului, iar lui spune-i sa nu o mai bage asa de adanc si sa fie mai tandru cu tine, sa te protejeze mai mult. Puteti folosi lubrifiante sau diverse alte creme! Bafta!

| thereforyou a răspuns:

Cred ca esti un stres maxim pentru el laughing nici nu vreau sa ma gandesc cat de tare il enervezi. Trebuie sa fi mai curajoasa, mai puternica, te doare asta este, NO PAIN NO GAIN.

| virusake a răspuns:

Mama da plangacioasa mai esti...
Cand o sa nasti, o sa il bati pe doctor.

Cel mai simplu e sa suporti o data o penetrare rapida, 2, 3, ca te largesti tu pana la urma. big grin

| GuessWho a răspuns:

Probabil ai himenul elastic si se rupe greu. spune-i sa te ia incet, mangaieri, saruturi, pentru ca daca esti excitata durerea scade si vei avea parte d mai multa placere. spune-i sao bage incet nu sa se bage deodata in tine!>big grin

| nuta a răspuns:

Te cam scancesti tu...
lasa'te excitata de el
prinde incredere
foloseste un lubrifian

Răspuns utilizator avertizat
| Vulvatron a răspuns:

Gabi, am observat ca tu esti cel mai prost user de pe TPU, jignesti pe toata lumea dar as fi curios sa iti vad moaca aia a ta, si... "nu te mai da mascul feroce, fac pariu ca femeia ta se plange ca ejaculezi precoce" happy

| nicoletutza_6255 a răspuns:

Salut draga, pai in primul rand el sa se protejeze si nu te speria ca nu doare asa tare, mai tare te doare atunci cand caziii
asa ca succes

| Bringthatbass a răspuns:

~ ` Dacaa ` ai suub ` 18 ani e normaL ` saaa ` te doara mai tare ` dar dacaaa ` ai peste 18 ani sa zicem cammmm ` 19 - 20 atuunci ` nuuu ` mai ii asa de mare durereaaa ` pT caa ` ti s-au dezvoltat organele destuL `, dar tot te mai doare un pic!`
~ ` Depinde si de eL ` dar uu ` vrei sa faci sex sauuu ` dragoste? `
De obiceii ` sexuuul ` e mai brutaL decat cand faci dragostee `
Euuu ` iti spun caa ` ori nu ` esti pregatitaa ` ori el nu este tandru si protector, ci esteee ` foartee ` repeziT `

P. S : Ai grijaa ` sa va protejatii `, Poateee ` te trezestii ` cuuu ` burtaaa ` laa ` guura `

| ElySiKazy a răspuns:

Gabi, ea are 17 ani straight face. ti se pare asa de mica? doamne...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce a fost mai greu a trecut acum totul e sa simti ca vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci daca ati facut-o o data ( prima oara) tu nu mai esti virgina...asta inseamna ca nu trebuie sa te mai doara si a 2-a oara deci explicatia este ca tie iti e frica sa nu te doara esti foarte incordata undeva pe acolo sunt 2 muschi care se contracta din cauza ca esti incordata si asta iti provoaca durerea daca esti mai relaxata o sa te doara la inceput dar dupa aia o sa iti placa spune-i cand te doare sa se opreasca dar sa nu o scoata sta cu ea acolo pana simti tu ca nu te mai doare ii spui si el v-a continua si iti v-a placea

| maadaaa explică:

Da el s-a protejatlaughing a prapatit 2 prevervative degeabalaughing dar ma doare tarelaughing data viitoare imi iau crema dupa minelaughinglaughinglaughing(rad eu rad dar nu e rasul meu)