| Decisiv a întrebat:

Iarna trecuta am cazut pe genunchiul stang, pe moment nu aveam nimic insa la culcare ma durea ingrozitor. Din pacate am facut greseala colosala de a tacea si nu a zice nimic pana in prezent, cand fac miscare sau imi solicit piciorul ma doare, nu asa de tare dar e cam insuportabila durerea. Presupun ca osul este iesit din articulatie, intrebarea mea este, daca ma voi duce la doctor cum mi-l va baga in articulatie? Va fi nevoie de o operatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred sa ai nevoie de operatie. Genunchiul e umflat?

| Decisiv explică (pentru anonim_4396):

Osul este putin iesit din articulatie, se vede si se simte sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Decisiv):

Atunci... analize radiologice.