| FericituIndragostit a întrebat:

Doar pentru baieti.
Ati observat cat de singure is fetele de peste tot?
Ex:
La alergat, fetele cu prietenele pe banca si ofteaza, doar 1 din toate fetele din parc e cu iubit, iar restul li se schimba ziua daca le abordezai.

La sala, is fete chiar calumea si Destepte, care vor si ele sa agate ceva, dar na societatea noastra nu merge asa.

Pe la mall/strand /strada fetele cu amicele lor stau si spera ca isi vor gasi un baiat, sau o haina noualaughing sau poate vor veni ceva baieti sa le abordeze (mai rar spera asta ).

In club asta e cea mai tare :E plin de fete singure doar cu amicele lor. Stateam la o masa si langa noi erau 5 fete care stateau toate in jurul unei mese, erau toate arnajate frumos cu haine, farduri, acesori, Ruj Rosu, si o atitudine (ahhhh happy ). Si nimeni nu leo abordat sad pana subsematul si mai cineva sau ocupat de "situatie '

Daca fetele sunt cu prietenle sau singure, oriunde Nu Inseamna Ca Nau Iubit. Dar Majoritatea Fetelor Is Singure.
Asaca va propun fratilor de ori unde cand vedetei o fata draguta macar salutatio happy

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mi se pare bizara campania ta de ''Hai sa ne cuplam cu totii si sa facem voluntariat''.

Daca intri in vorba cu o persoana o faci pentru ca te atrage sau ca simti ca e vorba de o conexiune.

Iti zic eu ca daca un baiat te saluta din senin si incepe cu vrajeala aproape toate fetele, indiferent cat de singura este sau cat de disperata dupa atentie ar fi, ar zice ca e un cocalar care se baga singur in seama.

Din ce-mi spui tu cred ca esti cea dornica de actiune, uitata de baieti.De ce nu faci tu primul pas, doar suntem femei independente.

Nu scrie nicaieri ca baiatul trebuie sa initieze o relatie!

| deeea28 a răspuns:

Pe mine deja m-ai cucerit...doar glumeam, dar oricum, mi-a placut ce ai zis si dragut finalul.

| deeea28 a răspuns:

Daca e un simplu salut, s-ar putea sa faca bine unor persoane chiar singure. Eu veneam de la munca o data, eram tare tare obosita si infometata asa ca mi-am luat o merdenea si tipul de care era sa ma ciocnesc mi-a zis "pofta buna". A fost chiar misto, am vrut sa-i multumesc, dar tipul disparuse rapid.

| SociallyDepressed a răspuns:

Daca aveau decolteul pana in pamant si o fusta mai scurta decat iQ-ul sigur erau abordate de o gramada de baieti.
Desigur ca fetelor le-ar placea daca baietii ar intra in vorba cu ele nu doar pentru ca poate o sa le ceara prietenia ci si pentru simplul fapt ca isi fac mai multi prieteni.Deci ar fi o idee buna atata timp cat baiatul care se baga in vorba nu are o atitudine de superioritate sau cine stie ce.

| FericituIndragostit explică:

Nu este o campanie :"Hai sa ne cuplam cu totii si sa facem voluntariat''.
Dar poate chestia asta o sa-i ajute pe anumite persoanewinking

| engerAshU a răspuns:

Buna propunere tongue

| stipasha a răspuns:

Nu tot timpul e asa diferite situatii diferite fete big grin cita bataie am dat si cit am primit din cauza asta

| php a răspuns:

Foarte interesanta "ipoteza" asta a ta fraterolling on the floor chiar foarte tare da eu zic sa nu te increzi in ea ^_^

| denisFlafi a răspuns:

Ce ciudat dar poate ai dreptate
respect big grin

| ali98na a răspuns:

Stiu ca ai spus "intrebare pentru baieti" da nu-i adv ca fetele ies fara baieti doar ca se le abordeze cineva. este mult mai placut sa iesi cu o fata pentru ca poti sa vorbesti mai multe cu ea decat cu iubitul sau cu alt baiat