| anonim_4396 a întrebat:

Doamnelor și domnișoarelor, cum vă simțiți atunci când râvniți un bărbat iar acel bărbat este indiferent cu voi?
Vă gândiți că s-ar putea ca el să nu fie atras de fizicul vostru sau vă gândiți că el s-ar putea să nu-i cu felul vostru de-a fi?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde. Daca vorbesc cu el ma gandesc ca poate nu ne potrivim ca personalitate, de obicei am cam ajuns sa vorbesc cu tipii de care interesata, deci am trecut peste bariera asta de atractie fizica, dar pur si simplu nu eram pe aceeasi lungime de unda si atunci logic ca nu mergeau lucrurile sau mergeau pentru putin timp.

| RAY a răspuns:

Ca orice om vrei sa lupti sa ai ceea ce isi doresti,conteaza extrem de mult ce interese ai fata de persoana aia,valoarea lui sexuala, adica e barbat frumos merita sa lupt pentru el, e bogat imi asigura siguranta desi merita, are personalitate alfa desi imi da siguranta, dar daca esti urat si faci pe indiferentul nu ajungi departe e ca daca un telefon vechi ar valora cat un iphone ce interes ar avea cineva sa il cumpere asa ca mai lasa din pret, adica vezi de fete asa ca tine iar fetele repet lupta in functie de acel barbat

| Freya1 a răspuns:

La început mă gândesc că poate e timid sau nu conştientizează că îl plac.
Încerc să îi dau de înţeles o vreme dar dacă este conţinu indiferent îmi trece indragosteala. Nu am cum să rămân pe veci "în limbă" după unul ce nu mă baga în seamă sau nu mă observa.

| FemeiaPisică a răspuns:

În general, reprezentantele sexului frumos sunt atrase de masculi indiferenți din cauza unui episod/traume din copilărie. Inconștient, dacă au avut în familie un bărbat abuziv/indiferent vor căuta să îmblânzească un astfel de caracter. După/dacă reușesc să îl schimbe se vor plictisi de el îl vor lăsa baltă.

| Justme1997 a răspuns:

Mă gândesc că nu-i place felul meu de a fi. Mult mai problematic decât înfățișarea în cazul meu

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Tu fiind frumoasa nici nu se pune problema ca ar fi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei doamnele si domnisoarele sunt atrase de domnii indiferenti, nu neaparat din libsa atractiei fizice sau nepotrivirea de caracter, ci petru ca au o viatã nu sunt pupincuristi sa fie obsedati pentru putinã pasãricã, isi pun viata, familia, prietenii, jobul, hobbyurile pe primul loc si au alte femei in viata lor.
Asta fiind extrem de atractiv pentru cã le place concurenta. Nici una nu doreste o pradã usoarã, vor tot timpul sa lupte cu alte domnisoare si doamne pentru atentia unui domn, si doresc sa câstige sub orice modalitate.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Eu ma gândesc ca nu este atras fizic. Prima data fizicul contează, iar apoi începi sa cunosti felul de a fi. Dacă îți place rămâi, dacă nu, pleci.