| fullmoon a întrebat:

Domnisoarelor si doamnelor cum ati reactiona daca barbatul pe care il iubiti ar UITA de ziua voastra de nastere?! si daca nu ar mai da nici un semn de viata timp de o luna?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Nu cred ca m-as agita prea mult. El nu s-a agitat pentru ziua mea, eu de ce sa ma agit pentru persoana lui? Se pare ca ii sunt cam indiferenta, ok.Indiferentsa doare! Sa-l doara si pe el cum m-a durut pe mine.

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, upsss...de ziua mea prietenul meu a uitat sa ma felicitesad, chiar luna aceasta a fost ziua mea si el a uitat si chiar speram ca nu va uita, dar a uitat...normal ca mi-a cerut scuze a zis ca are multe probleme si nu stiu ce, am iesit impreuna si totul a fost ok.Trebuie sa recunosc ca m-am simtit foarte prost si simteam ca nu ii pasa deloc de mine, eram foarte trista si cred anul acesta de ziua mea a fost cea mai trista zi, tocmai persoana iubita sa uite, nu e frumos dar se mai poate intampla. Ok, hai ziua de nastere, dar sa nu dea un semn de viata o luna?! Adica e posibil sa aiba probleme sau e ceva de nu da semne de viata, dar totusi o luna mi se pare foarte mult, inseamna ca daca prietenul meu nu imi da atata timp un semn de viata, eu as crede ca mi-a dat papucii, nu mai vrea sa fie cu mine, o luna e prea de tot si nu exista scuze decat daca a intervenit ceva grav, ca daca vrei sa fi cu persoana iubita, faci tot posibilul sa o vezi, sa vb.etc.Nu stiu cum as reactiona daca el nu m-ar suna, nu m-ar cauta, cred ca as astepta cateva zile, apoi l-as suna eu sa vad ce e cu el, daca e ceva ciudat sau schimbat, ii propun o intalnire si discutam despre relatie si ce s-a intamplat. Iar cu ziua de nastere am patit-o si am reactionat asa:nu i-am spus nimic de ziua mea, speram sa suna pana la urma, de vazut ne-am vazut dar s-a purtat normal ca de obicei fara sa ma felicite si nici nu i-am amintit, iar a doua zi i-am trimis un sms in care i-am scris ca nu ma asteptam tocmai el sa uite care e asa important pentru. mine si m-a sunat, ne-am intalnit si acum mi-a mai trecut supararea dar oricum nu iti cade bine ca persoana iubita sa faca asa ceva.

| RXN a răspuns:

M-ar deranja, chiar destul de mult, intrucat eu nu as uita niciodata de ziua lui.Probabil i-as lua ceva intr-o zi oarecare si i-as bate niste apropouri ca a uitat, poate isi aminteste macar ca a uitat, daca nu si cand e ziua mea.
S-a intamplat sa uite de ziua mea onomastica, dar nu m-a deranjat, caci si eu uitasem.laughing

| Razvan a răspuns:

M-as purta din ce ce in mai dragut cu el.Ador sa fac oamenii sa se simta prost fara sa le spun niciun cuvant jignitordevil

Elianna
| Elianna a răspuns:

Legea talionului.As proceda identic! Adica "ochi pentru ochi, dinte pentru dinte"! Sunt reeaaa!

| Monica a răspuns:

As trata toate lucrurile astea cu indiferenta.
De ce sa-mi pese mie, atata timp cat lui nu-i pasa?!
''Roata se intoarce!''

| Barajag a răspuns:

Daca se mai intoarce peste o luna, i-as spune asa:Cadoul meu unde este?laughing

| paramore a răspuns:

Il trimit de unde a iesitoh go on

| AdelinaC a răspuns:

Inseamna ca ori e nesimtit ori nepasator

| un copil:x a răspuns:

Daca o luna de zile nu da niciun semn eu cred ca e destul de clar ca relatia s`a incheiatstraight face

| Angel_4471 a răspuns:

Si-o fi dat seama dupa cateva zile si i-a fost rusine sa te mai sune laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mesajecudragoste.ro
Daca te ajuta recomanda site-ul prietenilor !