| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati reactiona daca prietenul/prietena voastra ar uita ca este ziua voastra si nu v-ar zice "la multi ani"?

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu vorbesc cu el pana nu isi da seama ce zi importanta a uitatlaughing.

| daii a răspuns:

M-as supara, evident. Dar l-as lasa, nu i-as zice nimic, iar cand vine ziua lui, ii zic prima un sincer si calduros "La Multi Ani". iar atunci el isi va aminti ca a fost si ziua mea si ca nu mi-a zis nimic si se va simti mai rau decat m-am simtit eu.eh,totusi sper sa nu se intamplehappy

by daiiwinking

cami
| cami a răspuns:

Astept, astept, astept, iar astept, zic ca mi-o face vreo surpriza laughing dar n-are cum, tu nu-i amintesti cu 2 saptamana inainte, zi de zi, ca vine ziua ta? Daca uita, atunci e chiar grosolan.

| Ana a răspuns:

M-as supara pe el, dar oriqum nu cred ca o sa se intample asta

| georgiana a răspuns:

Ii dau de banuit si daca nu se prinde... o sa-si aminteasca a 2-a zi, apoi am eu ac de cojocul lui big grin

| albastrel a răspuns:

Pai nu are cum sa uite...pentru ca asa cum a spus si cami ii aduc aminte cu vreo 2-3 saptamani ca se apropie ziua mea si ca mi-ar trebui si mie aia, si aia. si aia. si aia...si bineinteles aia cu cealalta. big grin sa imi pregateasca si cadourile big grinhee hee

| Paris a răspuns:

Daca as fi de putin timp cu el, l-as trimite la d**cu. Daca am fi impreuna de mai mult timp, as face uptin scandal, dupa care m-as calma, happy

| broscutsaaa a răspuns:

Pai. eu nu amintesc ca vine ziua mea, deoarece vreau sa vad daca stie el cand e.hee hee
Si daca uita. hmm. m`as supara tare. Mai ales daca il plac/indragesc/iubesc.
Cred ca imi strica intreaga zi daca nu`mi spune. straight face

Un fost prieten de`al meu e nascut in aceeasi luna cu mine, numai ca eu sunt pe o data, iar el dupa 2 saptamani.
Cand eram impreuna, nu mi-a spus "La multi ani". si l`am lasat in pace.
Cand a fost ziua lui am fost prima care i`a spus.si s`a simtit FOARTE FOARTE urat.
Am fost un pic cam reahee hee
Dar tocmai cand treceam printre momente mai grele. nu mi-a zis si el un amarat de "La multi ani" chatterbox straight face laughing)

Fostul prieten laughing de`acum o luna jumatate. stie cand e ziua mea si`mi aminteste mereu de parca n`as sti laughing.
Am ramas prieteni buni, si probabil de aia tongue

In fine. laughing
La sfarsitul zilei, sau a doua zi, cand toata chestia cu ziua s`a sfarsit.
I`as da un mesaj, mass, semn numai lui gen "Multumesc tuturor de urari, chiar au contat foarte foarte mult"
Sa se simta si el, nu? laughing

| night_crawler a răspuns:

Daca e cu adevarat prietena/ul meu cu siguranta nu va uitahee hee

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

La mine chiar a uitat laughingde fapt mi-a zis seara cand ne-am intalnit.cum am reactionat.pai oricat as fi vrut sa nu reac cum o face restul lumii''asa am reactionat :adica de fiecare data ii tachinam subtil asabig grin.

| LuS[z] a răspuns:

laughingMi s-a intamplat cu un fost iubit doar ca a fost atat de las incat n-am mai stiut nimic de el vreo 3 zilelaughing)normal ca l-am mai lasat vreo cateva zile si apoi i-am dat papuciilaughingfraierullaughing)

| Demoiselle a răspuns:

Iarta-ma Monique! sad

| cryssy95 a răspuns:

Sincer cred ca i-as da papuciiangry

| Kiduuuu1445 a răspuns:

Pf. Daca ar avea multe pe cap si si-ar cere scuze cred ca l-as ierta. Dar e trist sa se intample asa ceva sad

| iris_7882 a răspuns:

Uitata...asa m-as simti ca si cum nu ar conta!

| SunShinE_4449 a răspuns:

Bineinteles ca m-as supara si m-as simtit dezamagita... dar apoi il voi tachina mereu ca a uitat de ziua mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A uitat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astazi este ziua mea. Locuim impreuna, ne am trezit impreuna si nimic nicio urare. Mi a sarit tandara am plecat spre serviciu plangand pe strada, in metrou, la birou. i am trimis niste mesaje care le merita... A sunat in disperare, mi a dat mesaje.nu ii raspund si asa voi face toata ziua... diseara nici nu vreau sa aud de el,,, mi a stricat toata ziua!

| ramonavalentina a răspuns:

Buna intrebare! chiar azi e ziua mea si prietenul meu inca nu mi-a zis la multi ani.