| EdmondDantes a întrebat:

Doriti sex la prima intalnire?

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu e exclus. Eu sunt de parere ca nu e bine, dar depinde acum si cu cine te intalnesti. Daca sti ca tine la tine poti fi dispusa sa o faci de la prima intalnire.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Cu siguranţă că NU/Şi consider că doar o fată de moravuri uşoare ar fi capabilă de asemenea lucru/Eu, dacă aş întâlni un astfel de băiat, aş crede că este un psihopat/Un obsedat/Doamne Sfinte!/Se întâmplă şi astfel de lucruri?/Cu siguranţă, lumea în care trăim este devalorizată din ce în ce mai mult/Acum spune tu/ Ce demnitate consiferi că mai deţine o fată care ţi se oferă fără să clipească/Şi încă de la prima întâlnire?/Ai considera-o fată decentă?/Dar acum depinde şi de principiile pe care le ai tu/Poate consideri că acesta este un lucru normal.../Dar nu în privirile tuturor/Dacă o fată ţi se oferă, fără să o cunoşti/Tu consideri că mai este demnă de respect?/Nu-ţi scade interesul pentru ea?/Fetele nu sunt obiecte de unică folosinţă(Părerea mea).

| Alissya97 a răspuns:

Ioairolling on the floor

Doresti palme de la prima intalnire?smugrolling on the floor

| GuessWho a răspuns:

Doresti HIV de la prima intalnire?smug

| dariaelena a răspuns:

Nuuuu...

| valy1233 a răspuns:

Noi baietii da, fetele nu cred laughing

| xXx_6498 a răspuns:

Noramal ca da, cel putin pentru baieti, dupa ce iti acopera ochi pasarica...se scuala si creatura, si no mai poti oprilaughing

| DenisaBiluta a răspuns:

Mdea ce pot sa mai spun : esti un obsedat draga blushing! smug

| ganton a răspuns:

Daca e cu mine da. Daca fata face cu altu clar e o curva si nici nu vorbesc cu ea pana nu face sex si cu mine.

| Onnutza_8277 a răspuns:

Nuuuu! te mananca, te manancadevilrolling on the floor)