| cleopatramaria a întrebat:

Draga TPU am si eu nevoie de ajutorul vostrusadva rog urgentsadsaddau fundasadsadimi place de un baiat de la mine din clasa. si el stie asta. a intrebat-o pe colega mea de banca daca imi place de el iar ea a spus ca nu stie(dar de fapt stie ca-mi place de el)si a spus colega daca am vreo sansa la el si el a spus ca nu. dar nu inteleg pentru ca sunt zile cand ma trage de par si se preface ca n-a fost el sau azi a impins-o pe colega tot in mine. sau eram la usa cu colega, unu stoica alexandru si stateam si vb si a venit si el prefacandu-se ca da in mine dar n-a dat.si la ora de mate a spus profa ca ma scoate afara daca mai vb si el a spus sa ma scoata afara. m-a enervant...sau tot asa se mai baga el in seama cateodata. o colega mi-a spus ca se uita cam des la mine in ore... iar colega de banca mi-a spus ca atunci cand lui ii place o fata se baga singur in seama, se inroseste cand vb cu ea si chestii din astea. dar nu stiu ce sa cred. voi ce spuneti? ajutati-ma va rogsadsadDAU fundita:*:*big grinbig grin

6 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Pai baietii care nu stiu ce sa vorbeasca cu fetele pe care le plac incerc sa iasa in evindenta lor cumva.

| cleopatramaria explică (pentru GyeBaek):

Si crezi cai place de mine?

| GyeBaek a răspuns (pentru cleopatramaria):

Asta nu stiu exact, incerca sa il bagi si tu inseama si vezi cum decurg lucrurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sunt unii baietii :se comporta urat cu fetele pe care le plac. Eu te sfatuiesc sa il intrebi tu personal pentru ca asa el iti va spune adevarul.Asta este sfatul meu pentru ca si eu am un coleg la fel ca tine pe care il plac si la mine a mers.Bafta!

| vlad156 a răspuns:

E cam prost baiatul respectiv... daca il placi mult vorbeste tu cu el cu alt cinevawinking cel mai bun sfat! funda?:X

| andikrone a răspuns:

Eu nu inteleg. EL a intrebat o pe colega ta daca TU il placi pe EL, dar EL nu iti da TIE nicio sansa sa fi cu EL. Sfatul meu e sa il confrunti si sa il intrebi TU daca te place. daca el stie deja ca il placi nu o sa fie mare surpriza pentru el. dar sa faci asta face-to-face ca sa ii vezi si ractia. daca zice ca te place stii tu mai departe. daca zice nu ii spui " mi a zis cineva si voiam sa stiu adevarul ca nu imi plac minciunile " si gata big grin