| anonim_4396 a întrebat:

Draga, TpU. Stiu ca e ciudata intrebarea, dar prin clitoris, iese urina?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, evident nu. Urina se evacueaza prin orificiul uretral, care este deasupra orificiului vaginal. Clitorisul este un organ erectil.

| Drolja a răspuns:

big grin

| mihai69 a răspuns:

Nu iese nimic din el, stai liniștită...
Dar poate aduce multă plăcere prin manevre blânde cu mâna (sau cu limba unui prieten).

| minrest a răspuns:

De ce nu te uiți, se vede clar orificiul uretral precum și faptul ca clitorisul nu e găurit.

| Pinocchio a răspuns:

NU!
Sub clitoris este uretra, te va ajuta acest desen.

http://www.drjack.co.uk/wp-content/uploads/2012/08/Clitoris.jpg

| Innsbruck a răspuns:

Nu...

| Sergiu72 a răspuns:

Nu. Sub clitoris spre intrarea in vagin, gasesti o mica gaura - meatul urinar. Pe-acolo iese urina.

Răspuns utilizator avertizat