| andra2000andra a întrebat:

Draga TPU vreau sa va zic ca acum am aflat de la fostuu ca ma iubeste colegul sau dar nu il prea cred ca am mai patit asa cu el de 2 ori si nu era adevarat. i-am zis sa il sune sa il intrebe de fata cu mine si a zis ca nu vrea ce sa fac? dau funda:*

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

I-ai pe toti 3 si stati de vorba ca sa rezolvati problema.

5 răspunsuri:
| swettylove a răspuns:

Sa nu il crezi

| Schoompika a răspuns:

E gelos de asta mereu inventeaza ca sa cazi tu intr-o lumina proasta.Nu ii mai da importanta,nu il mai baga in seama,pur si simplu evita-l! Asa e cel mai bine fiindca, in cazul in care nu tiai dat inca seama, el isi bate joc de tine.Ai grija ce faci sa sa nu mai ai relatii cu tipii de genul astawinking.Pa si multa bafta iti urez!winking

| Zuzu_3185 a răspuns:

Scumpa! Fara suparare... daca refuza inseamna ca nu e adevarat.ParereA mea! Si daca spui sa ti sa mai intamplat, nah cam trista viataa asta din pacatesad.

| Lavinutza04 a răspuns:

Poi daca ti s-a mai intamplat eu zic ca nu trebuie sa-l mai crezi pentru ca asa va fi el mereu sh` nu o sa-l poti schimba

| andra2000andra explică:

Fetelor vreau sa va mai intreb daca l-am intrebat pe cel pe care il iubesc daca e adevarat? pe cine sa cred>? pe ambii?