| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Baieti, cam in cat timp ajunge femeia la orgasm cand ii faceti sex oral? Rezistati sa ii faceti pana il are?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cica 15 minute asa spun studile

| Ioanafreeyourmind1995 explică (pentru RAY):

Mersi big grin

| RAY a răspuns (pentru Ioanafreeyourmind1995):

Prin masturbare sa ajuns intre 10-15 minute, poate ca prin sex oral e mai rapid

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat este de excitata ea si cat de priceput este baiatul.

| Izaura90 a răspuns (pentru Violleta2022):

La ce te referi când spui că depinde cât de priceput e băiatul? Îți trebuie facultate pentru a da limbi?

| JustStitch a răspuns (pentru Izaura90):

Nu iti trebuie facultate pentru a da limbi, ar trebui sa il i-ei usor neavand experienta poate sa iti produca orgasm sau sa incepi sa te enervezi si nu mai simti nimic. Crezi ca putem vorbi ceva?

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care cunilitia este efectuata de un mascul "feroce" experimentat si "lucrarea" este combinata si cu o "degetica" meserias efectuata, majoritatea fetelor/femeilor ajung la orgasm in cateva minute. Insa exista si fete/femei cu un libidou atat de scazut incat oricate incercari si orice munca s-ar depune vor ramane reci, inerte si lipsite de orice "viata" precum o papusa gonflabila. big grin

| mihai69 a răspuns:

1. depinde de fată și de priceperea partenerului. Oriunde, între 1 minut și vreo 4 ore. Sau în cazuri excepționale - deloc.
2. am rezistat alea patru ore, dar recunosc - a fost foarte greu... Oricum, tipa cred că a avut atunci unicul orgasm din viața ei.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Esti frigida, taica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haideti baieti, raspundeti!laughing)

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ti-e si cu aceasta curiozitate feminina. big grin

| Zabbyel a răspuns:

love struckin mod traditional, preludiul era considerat o metoda abordata de barbati pentru a pregati partenara pentru
un contact sexual.in prezent aceasta a devenit o etapa integrata, esentiala in procesul de iubire intima, de desfasurare
a actului sexual.este adevarat ca exista anumite situatii cand o intalnire sexuale, neplanificata, fara preludiu poate fi o experienta intensa, orgasmica,
satisfacatoare, insa majoritatea femeilor pun accent, la un moment dat pe ceea ce inseamna "viata de cuplu".
O femeie insa, fara preludiu nu va obtine nivelul de excitare dorit pentru a-si pregati corpul si mintea pentru diverse activitati sexuale(vaginul femeii produce in timpul
preludiului lubrifierea necesara pentru o penetrare facila.in caz contrar
actul sexual poate fi dureros sau chiar imposibil(4e@)
Arta tehnici incepe cu complimente(cuvinte erotice), atingeri sensuale. e datoria barbatului sa-i faca corpul sa-i vibreze love strucklove strucklove struck(3minute ajunge, dar in acele momente, timpul pur si simplu se opreste-n loc love strucklove strucklove struck)

| JustStitch a răspuns:

Daca baiatul stie ce si cum poate ajunge fata la orgasm din primele atingeri ale limbi in zona aceea

| armand69 a răspuns:

Imi place sa cred ca destul de repede si niciodata nu am renuntat, todeauna am prestart pana la orgasm