| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. As avea si eu o intrebare dar nu vreau raspunsuri inutile. E o intrebare mai mult adresata sexului feminin.
Ce faceti dupa sex?(in special ce ati facut prima data)
v-ati dus la baie? a-ti ramas in pat? ce a-ti facut cu asternuturile? V-ati imbracat imediat?

Răspuns Câştigător
| bubulinabia a răspuns:

Hello! prima data mie nu mi-a curs sange, dupa ce s-a terminat, am stat la el in brate si ma mangaia prin par...asternuturile au ramas pe pat happy nu nu m-am imbracat imediat, am mai stat vreo jumate de ora in pat cu el in brate.

2 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

In general, stam cateva minute si ne tragem rasuflarea. Dupa, mergem la o tigara, apoi facem un dus impreuna.Imbracatul urmeaza ceva mai tarziu.laughing

| Chimilica a răspuns:

Prima oara eu stiu ca trebuie sa urinezi dupa ce ai facut, si apoi sa te intorci in pat, sa te calmezi sa stai la o tigara etc. Imbracatul urmeaza cand plecati voi.