| frumusetea a întrebat:

Dragi prieteni TPU spuneti-mi ce sa fac din clasa mea imi spun 3 ca ma iubesc dar eu nu stiu ce sa raspund va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| EddiWeed a răspuns:

Te simpatizeaza, dar nu te iubeste nimeni.voi adolescentii nu stiti ce e aia iubire.esti impreuna cu un baiat de o saptamana si spui ca'l iubesti sau invers.rolling on the floor

| kx123 a răspuns:

Alege-o pe cea care iti place, iar de la restul iti cer frumos scuze, nu cred ca o sa se supere niciuna.

| hotdesire a răspuns:

Raspunde-le ca nu ii crezi. Sa dovedeascawinking

| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Corect,daca iti place de unul dintre ei spune-i lui Da si la restul nu, daca nu iti place de niciunul, fa-i un pic sa se agite si sa faca lucruri pentru tine, pana la urma fie se vor lasa, fie vei afla care te "iubeste" cu adevarat.