| fanmichaeljackson a întrebat:

Va rog frumos imi spuneti si mie ce inseamna tbx si own pentru. ca multi prieteni imi spun chestii de astea pe mess si nu stiu ce sa le raspund

Răspuns Câştigător
| Aliyaa a răspuns:

Own

adj propriu; personal; my own house casa mea; on his own de unul singur

vr a poseda; a avea; a recunoaşte
tbx=te iubesc

28 răspunsuri:
| Ancutsa a răspuns:

Tbx. unii zic la "te iubesc". Asa stiu eu big grin

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Tbx=Te iubesc, Own-a avea, a poseda, a fi al tau, propriu

own ai vazut pe hi5, la poze! de exemplu"ownez ochiul" adica e a celui ce cere, cum ar fi sa marcezi.in fne. sper ca ai inteles

| Brun3tte a răspuns:

Tbx inseamna te iubesc ...asa stiu big grin... iar own nu stiu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tbx - te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tbx inseamna te iubesc
nici eu nu stiam da am descoperit singura cand mi-a dat prietenu un martisor cu cuvintele astea. :d.:pkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tbx=te yubesk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie=te iubesc asta stiu si eu``

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tbx = te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tbx=te iubesc.Asa am iubit eu pe cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tbx- te iubesc dar mai poate sa scrie sh tb sau tblove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie e trebuie sh tb sau tbx te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Own... bun sau.my own-dragul meu iar tbx-te iubesc!love strucklove struck:X adevarat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tbx inseamna te iubesc [asta oricine stie ] si own nu stiu dar unii care sunt prosti cred ca inseamna lol dar nu e asa ci inseamna te iubesc ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fanmichaeljackson tbx inseamna ti bex adica te iubesc iar own inseamna cati plash poza si o vrei l hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta inseamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tbx inseamna te iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tbx inseamna te iubesc... iar own inseamna kv de genu e al meu ca si cum tiai marcat loku iti place sau ceva de genu asa stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tbx inseamna te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha unii prieteni iti spun tbx(de unde ai scos-o mah)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tbx= te iubesc!:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tbx=te iubesc... loll chiar nu stiai chestia asta...a da si own nu stiu ce ins.da trebuie sa fii prost ca sa nu stii ce ins tbx.laughingrolling on the floor

| βέiiiβiiツ a răspuns:

Tbx=te iubesc

| c3r3b3l a răspuns:

Own = propriu //Tbx = Te Iubesc

| Silvana12 a răspuns:

Tbx= te iubesc

| adaya a răspuns:

Own-propri, tbx-te iubesc

| Baby_6742 a răspuns:

Tbx=te iubesc

| ʚïɞ_Ana_1996 a răspuns:

TBX- Te iubesc
OWN-a avea.