| mihai15x1 a întrebat:

Este o fata pe care o iubesc mult dar nu stiu cum sa i spun ajutati-ma va rog!

7 răspunsuri:
| luisanamy a răspuns:

Fii tu insuti si spune-i infata ceea ce simti.

| Azµre a răspuns:

Vorbește cu ea fi isincer, dă-i o floare!

| NuMaContrazice a răspuns:

Face-to-Face e cel mai bine si grabeste-te ca ti-o ia altu' daca nu te misti repede.
Nu trebuie sa-ti fie frica pentru ca daca nu o faci, dupa aceea cand o sa o vezi cu altu de mana pe strada o sa iti para foarte rau (din propria experienta). Funda? big grin

| emag a răspuns:

Simplu, direct, mergi la ea si ii spui ca o placi,

| dydu01 a răspuns:

Poti sa dai mai multe detalii?

| shadow222 a răspuns:

Biletel,fb,yahoo atatea modalitati poate si directbig grin

| DontDifferent a răspuns:

Direct zii asa(big grin):Uite eu te plac de mult timp si nu cred ca simti la fel dar daca e asa vreau sa fim impreunawinking funda?big grin