| MihaiAndrei666 a întrebat:

Dragi utilizatori barbati, si voua vi se scoala cand imbratisati sau tineti in brate o fata?
Ati patit vreodata sa fiti nevoiti sa va ascundeti erectia?

11 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Da.

Nu, eu sunt mândru de ea.

| Plato a răspuns:

Da...
Nu ma mai duc niciodata sa fiu Mos Craciun la grădiniță...

| CdeMetal a răspuns:

Am patit, dar mai ciudat e ca eu pana acum am imbratisat doar rude, asa ca in cazul asta incerc sa tin cracii cat mai departe, sa nu simta, dar daca ar fi o fata oarecare probabil ca nu as incerca sa ascund nimic.

| RAY a răspuns:

Ce trist, nu am pe cine îmbrățișa crying

| RainmakerX a răspuns (pentru Plato):

Doamne rolling on the floor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, o dată a fost așa de mare de era să îmi rupă boxerii. Și m-am ascuns după ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca ma atrage.
Nu. Nu mai am 12 ani.

| mgtow a răspuns:

Mai mult mi se scula in pat cand eram cu ea

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu cu toate, si nu mereu.
De obicei, cand sunt "lipicios", nu ma gandesc la sex, deci nu am erectie.
Dar se intampla si sa... Am ce ascunde. Si niciodata nu imi iese rolling eyes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Omg =)