| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua, dragi utilizatori Toti Pentru Unu TPU, mai am o intrebare pentru voi, ati experimentat vreodata sa fiti un utilizator suspendat de termen nedeterminat? Cum este sa fiti suspendat?

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Am fost suspendat si a fost cea mai urata perioada a vietii mele...am ingenunchiat in fata adminiilor si am facut plecaciuni ca sa ma scoata de la suspendare. Fara TPU viata mea nu are sens

| anonim_4396 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Trist, foarte trist

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi frate

| anonim_4396 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Respect browinking seara bună happy happy

7 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Eu nu am experimentat sa fi suspendat ca nu am avut cum, am respectat regulile si le voi respecta mereu.

Iti dau ce a zis un coleg pe 11 mai la aceiasi intrebare dar pusa de Allemando:

Pe durata suspendării utilizatorii nu mai au voie să pună întrebări și pot da doar 5 răspunsuri pe zi, dar și alea doar aprobate de admini. (Asta dacă te referi la suspendarea obișnuită, de câteva luni. Unii utilizatori sunt suspendați permanent, adică nu-și mai pot accesa contul.

| Mosotti a răspuns:

Pe softpedia e mai simplu si mai bine, nu mai poti sa folosesti contul pana nu expira suspendarea.
In schimb suspendarea e de la 1 la 3 zile in mod obisnuit, iar doar la clona e cea mai mare pedeapsa, 14 zile.
Nu e o luna ca aici.

| Catrice a răspuns:

Mișto frate, eu zic sa încerci și tu n-o sa regreți, ești ceva gen VIP, toți te tratează altfelwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu și nici nu vreau să experimentez asta.