| alina3344 a întrebat:

Dragii mei, credeti ca o legatura de amicitie dintre o fata si un baiat sa fie in urmatorul mod:el ii ia mereu apararea fetei, o respecta, nu o jigneste, ii dezvaluie toate secretele, ii spune toate probleme, ii cere parerea despre anumite situatii din viata lui, ii spune mereu ca ea e diferita fata de celelalte?
Argumentati-va raspunsul.
Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Friendzone straight face

| Ichnat a răspuns:

Poate fi dar nu de amicitie tongue de prietenie happy Doar un prieten adevarat face tote scrise mai sus tongue

| JasminNoir a răspuns:

Cred ca are multa incredere in tine. Te considera foarte apropiata si iti spune totul despre el. Cred ca ar trebui sa respecti asta. Te cam place...mi se pare. Adica un baiat nu-i spune totul unei fete doar ca sa fie asa. Si daca il placi si tu, ar putea iesi o relatie foarte frumoasa, parerea mea. Mult succes!