| alexandraCh a întrebat:

Dragii mei,

Am un amic cu care ma inteleg perfect. Imi spune tot ceea ce face, practic are deplina incredere in mine.

Cateodata tind sa cred ca e mai mult decat o amicitie intre noi.

Sunt cateva semne pe care nu prea stiu sa le "citesc":

- i se dilata "prea mult" pupilele cand vorbim;

- imi ia mereu apararea;

-oricat ar sta langa mine nu se plictiseste;

- intr-o zi a spus in fata prietenilor lui ca:" daca ei gasesc o fata ca mine el face orice";

-ma face sa ma simt atat de apropiata de el;

- imi spune des ca eu sunt diferita fata de celelalte fete

- are incredere in mine

V-am intrebat deoarece e un baiat "rau" ( golan) nu e o persoana timida si vreau sa stiu intelesul acelor semne.

P.S: pe celelalte colege le jigneste mereu, le pipaie etc. cu mine e diferit.

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Asa suntem noi crescuti.Fiecare are caracterul sau si nu prea il poate schimba nimeni.Crede-ma ca nu suntem deloc insensibili, parem dar nu suntem deloc.Cand suntem cu gastile noastre glumim ca esti privit ca o veriga slaba in grup si o sa faca misto dar cand ajungi acasa si esti singur te descarci cum doresti tu, ca nu te vede nimeni.
Nimeni nu-i de piatra! Sa stii asta pe viitor.

6 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Exact in situatia actuala sunt si eu cu o fata din cartier deaicea.Am aflat de la o prietena de-a ei ca ma place ca sunt glumet, gentleman(mai mereu o duc cu masina la scoala)si ca am grija de ea.Eu o plac mult dar o plac multi baieti dar ea ii refuza pe toti.
Acuma gandesc cum gandeste amicul tau. Avem nevoie de o fata care sa ne puna capac iar tu ai putea fi acea fata care poate sa-l faca sa renunte la prosti.Succes in ce faci si ai grija ca baietii de genu` au orgolii mari.

| alexandraCh explică (pentru DirectDinBerceni92):

Stiu ca au orgolii mari.
Deci eu sunt prietena lui cea mai buna deoarece ii spun mereu adevarul in fata chiar daca il supara.
Voi baietii in interiorul grupului de ce aveti un comportament diferit? M-am referit la faptul ca pareri mereu insensibili?

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru alexandraCh):

Asa suntem noi crescuti.Fiecare are caracterul sau si nu prea il poate schimba nimeni.Crede-ma ca nu suntem deloc insensibili, parem dar nu suntem deloc.Cand suntem cu gastile noastre glumim ca esti privit ca o veriga slaba in grup si o sa faca misto dar cand ajungi acasa si esti singur te descarci cum doresti tu, ca nu te vede nimeni.
Nimeni nu-i de piatra! Sa stii asta pe viitor.

| ddanaraluca a răspuns:

Da,e posibil sa te placa..acum intrebarea este tu il placi? din cate ai spus, da semne sa te placa.eu spun, sa vorbesti cu el..nu e nici o rusine, sau lasa-i un biletwinking

| k_7073 a răspuns:

Pupilele dilatate se intampla din cauza ca te place s-au a consumat halucinogene (unele din ele)
dar sunt convins ca daca te va avea si nu vei stii sa il manipulezi vei ajunge "una din colegele tale", pipaita si jignita

| Loveyouforevermyangel a răspuns:

Te place... punct!laughingwinking

| trueeelove a răspuns:

La cate ne spuihappy intre voi se infiripa o poveste de dragostee frumoasa! Te place foarte mult..si de obicei relatiile de durata reies din prietenii foarte bune..Deciilove struck Bafta draga mea!:*