| anonim_4396 a întrebat:

Dragilor, ar fi foarte fain daca ati ajuta si inimioara mea putinbatting eyelashes
Deci, problema se numeste Alex.laughingSi e o problema care are niste ochi :X...si se afla in clasa alaturatalaughingM-am cam indragostit rau de tot.Treaba e urmatoarea:L-am cunoscut la inceputul scolii si l-am remarcat fiindca era foarte dragut. Dar dup-aia nu i-am mai prea dat importanta ca nu ma gandeam ca o sa se uite la el la o fata ca mine (prin,, ca mine" ma refer ca eu sunt total aeriana, rad mult prea mult si visez la fel de mult, plus ca zic cam tot ce-mi trece prin minte xD). Dar am observat ca ma privestebatting eyelashesSi nu-s genu':,, Daca se uita la mine, inseamna ca ma place", stiu cum sa-mi dau seama daca un tip ma place. Dar a fost o faza foarte draguta pe facebook, a intrat in vorba cu mine pe o tema banala si am ajuns sa glumim si sa radem. A doua zi ma privea non-stop si imi zambea, eu la fel. Dar dup-aia nu mai stiu. E foarte ciudat, ma prefac dezinteresata de el, el la fel, acum cateva zile am dat buf cu el.La un moment dat eram cu capu' pe el, a fost full contact rolling on the floor. Dar el n-a zis nimic, eu nici nu l-am privit, incercam doar sa plec cat mai repede de acolo.Radeam in hohote cand am ajus la mine in clasa ca faza a fost penibila rau.Eu sunt foarte sociabila, vorbesc cu toata lumea, el nu e timid, chiar deloc, e un tip foarte amuzant si popular. Dar parca amandurora ne este teama de ceva. N-am mai patit asta niciodata si nu stiu ce sa fac, ca is indragostita, mama mama love struck.
Zice-ti-mi ce sa-i fac tipului astuia, ca m-a dat peste cap complet rolling on the floor. Multumesc anticipat, stiu ca sunt niste oameni super pe TPU care chiar ma vor ajuta, deci mersi :*:*

Răspuns Câştigător
| alexandruvio a răspuns:

Si eu eram in aceeasi situatie cu o fata imi venea sa explodez cand o vedeam si vbea cu mine transpiram de emotie nu mai puteam pana cand o data mi-am dat curaj sa nu mai fiu asa deoarece credeam ca o voi pierde :X sper ca o sa te ajute

4 răspunsuri:
| EuTeIubesc a răspuns:

MAi da` ce dragutsa esti uh happy! BAga.te in seama cu el, mai da.te pe langa el, iar daca ai curaj, incearca sa.l saruti! Daca el va vrea, te plk daca se indeparteaza nusad

| Anonymus314 a răspuns:

Fa cum zice alexandruvio, cred ca cel mai bine happy

| Annessa a răspuns:

O prima intrebare: cati ani ai si din ce clasa si ce oras. stiu ca cer cam mult dar cred ca te cunosc. eu zic toutusi sa-l lasi in pace, iar daca e cine cred eu ca e atunci sa il lasi definitiv ca are prietena.

| CloseToYou a răspuns (pentru Annessa):

15 ani am si sunt ardeleanca mna,dar nu prea imi dau seama cum ai putea sa zici ca ma cunosti din cele cateva cuvinte pe care le-am zis si mai ales sa-mi zici sa-l las in pace raised eyebrows.In primul rand nu's deloc genul de fata care ar interveni intr-o relatie si in al doilea rand, nici nu ma cunosti, deci nu prea ai dreptul sa-mi zici asta happy