| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Dragilor, va tineti la curent parintii cu viata voastra sexuala, si cu progresul ei?

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Mda
in fiecare zi ii scriu un mail mamei mele ceva de genu:
Raport zilnic de f&tut
aseara mi-a supt p^la de mi-au ramas adidasii mari si mi-a intrat cearceaful in cur
dupa ne-am f*utut pana ne-au sarit capacele de la ceas, si tin sa mentionez ca in urma degetului pe care la bagat in anusul meu renuntam la sesiunea de supozitoare pe care o aveam asta seara...
mentionez ca ciuperca de saptamana trecuta s-a dovedit a fi doar doar ca&cat de cand am fu^uto in cur!
cum sa faci treaba asta? pe bune?

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Da,ultima data le-am zis ca am facut menage a trois cu doua bisexuale.Ei au o anumita virsta dar nu-ti pot descrie ce incintati au fost.De fericire au luat-o rara si s-au internat la etajul 9 la judetean pentru citeva electrosocuri.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Pai electrosocuri a facut cand si-a dat seama ca te-ai ingacicarit cu doua capre mai vodkarule.laughing

| TheUnForgiveN a răspuns:

Da.Cand i-am bagat-o prima data in pasarica mama mi-a fost GPS.''Mai sus, nu nuuu mai jos, uff copil prost, asta te-am crescut? ''.

| Ioana22B a răspuns:

Cine ar face asa ceva? Adica da, ok, sunt multe fete care vorbesc cu mama lor despre asta si despre contraceptie si sunt perfect de acord, dar de aici pana a-i tine pe amandoi la curent cu ce pozitii noi am incercat sau cu ce oral bun face sau prestez eu e alta treaba. Tie nu ti-a fi putina jena? Chiar si parintolor tai le-ar fi jena daca ai incepe sa le povestesti fanteziile tale erotice.

Răspuns utilizator avertizat
| Chiorean_Marianachiorean_1975 a răspuns:

Nu pentru ca imi este rusine