| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost inceputul vostru in viata sexuala? Ce ati face diferit daca ati mai avea ocazia sa o luat de la capat? Cum e viata voastra sexuala acum?

FUNDA! A!

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Dacă ar fi să dau timpul înapoi nu mi-as mai începe viata sexuală la ani aia si cu persoana aceia.

6 răspunsuri:
| Xinnicut a răspuns:

Ba eu nu vreau sa fac o greseala indiferent cat de mult iubesc o persoana pana nu ma voi insura cu ea nu voi face sex, asa ca is vrigin, un pic funny.

| anonim_4396 explică (pentru Xinnicut):

Nu este deloc Funny, este de admirat acest lucru, si eu sunt tot virgin cum am spus in intrebarile anterioare. Ma bucur ca mai exista oameni cu principii ca tine. Bravo.

| Xinnicut a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu si eu ma bucur uitate la unele raspunsuri de a le mele am raspuns la o fata foarte frustrata de alte fete ca de ce sunt virgine si le plac baieti

| vali5 a răspuns:

Eu si o lubenita la 12 noaptea singuri

| Mirella2344 a răspuns:

M as lasa plesnita mai tare la fund

Răspuns utilizator avertizat