| xena_1013 a întrebat:

Dupa 1 an sh 9 luni de cand sunt cu un baiat sh ne.am desp, oare el ce simte acum? ii e dor de mine? voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Depinde dacă te-a iubit. Dacă da, îi este dor de tine şi sigur nu ar putea să te înlocuiască nici dacă ar vrea! Dacă nu te-a iubit şi doar şi-a bătut joc sigur sărbătoreşte cu bere.

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca a stat cu tine atata posibil ca ii e dor de tine, dar ce simte nu stiu depinde dc v-ati despartit poate se simte mai bine mai liber sau daca l-ai lasat tuh posibil ca se simte trist happy

| Intelligence a răspuns:

Ar cam trebuii sa`fi ie daca te-a iubit`hee hee
Ar si cam trebui sa-l cunosti`:-p

| Acaikus a răspuns:

Pai acum depinde ce fel este baiatul ca poate sa se simta si rau si bine dar acum nu stiu ce sa zic intr-un an si 9 luni ar fi trebuit sal cunosti indeajuns incat sa prezici cum s-ar simti el acum... sper ca te-am ajutat funda?big grin