| marya12 a întrebat:

Am fost cu un baiat 4 luni...acum ne.am desp dar nu stiu dc. acum e cu o prietena de-a mea destul de buna iar eu abia azi am aflat, cand i-am vazut sarutandu-se.cand ma vede imi zambeste sh se uita doar la mine. oare ma mai place?

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu merita sa suferi din cauza lui, mai bine incearca sa il uiti, ignora-l total daca el are pe alta.

| CevaNormal a răspuns:

Ce folos daca te mai place, cu toate ca sint putine sanse, sa te fi placut avea sa fie cu tine, nu? poate sa fie un zambet de prietenie, ca sa nu fii suparata pe el ca este cu o prietena de a ta. Oricum trebuie sa te uiti inainte...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca sta cu prietena ta crezi ca te mai place?winking iti zambeste in semn de prietenie probabil sau sa iti arate ca nu il mai intereseziwinking
oricum cel mai bine ar fi s-o lasi baltawinking

| alina88 a răspuns:

Daca tear mai place crezi ca ar sta cu pritena ta? Poate gandesti...sa te faca geloasa? nu ar avea motiv pentru ca tu ai vrea sa fii cu el deci? cred ca ar fi mai bine sal lasi balta.si na tu stii cel mai bine cum decurg treburile vezi cum se comporta ...cu tine si iti dai seama daca te mai iubeste sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai place daca se saruta cu noua prietena in fata ta, dar ar vrea sa nu suferi si atunci are un zambet prietenos. Lasa lucrurile asa si bucura-te ca nu este magar sa te faca geloasa. A fost, a trecut...vine altul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad de ce te mai intrebi, nu vezi ca-i nesimtit? nu vezi ca rade de tine? fa acelasi lucru cu cineva din clasa, mie nu-mi facea cineva asa ceva fara metoda de revansare, iesi cu cat poti mai multi, dar sa vada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum de-a ajuns ala prieten cu prietena ta cea mai buna, mai dar nu invatati lectia? prietenele bune (aiurea ), n-au ce cauta langa tine cand ai prieten, clar, ti l-a suflat.