| Diaa_8436 a întrebat:

Buna!

Acum vreo 4 luni am cunoscut un baiat... am vb cu el ne.am cunoscut si m. a intrebat daca vreau sa fiu prtena lui...Eu am acceptat, nestiind ca el are pe altcnva!
Dupa ce am aflat m. m despartit de el si dupa iar m. a intrebat daca vr sa fiu cu el, iar eu fiind indragostita am acceptat. El mi. a zis ca s. a desp de X si eu chiar l. m crezut,, dar nu a fost asa "! straight face Ma rog happy apoi nici mkr nu am vrut sa. l mai vad happy si totusi chiar tinea la mine pentru ca in ziua urm s. a desp de ea... A incercat sa se bage din nou in seama cu mine si am vb ca el d abia luna trecuta cand m-a intrebat daca vreau sa fiu din nou ca el
eu i. m zis nuuuu! iar el a zis ok a fost alegerea ta [chiar daca stiam ca nu am facut cea mai buna alegere, eu ink placandu. l]
Acum imi dau seama ca am facut cea mai mare greseala Si imi doresc sa vb ca el crying(!
de aceea am si postat intrebare [cerand un mik sfat]
Voi ce ziceti sa mai sper si sa incerc sa vb ca el
sau sa. l las in pace?!

dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna Dia:*

Uite exact acelasi lucru mi s`a intamplat si mie, si cand s-a despartit de fata aia i-am spus ca nu mai vr sa fiu cu el si appoi.s-a mai rugat de mine si am acceptat si chiar se schimbase...ma rog la mine pentru putin timp dar a fost bine.
Te sfatuiesc sa mai vb putin cu el sa ii spui ca nu te-ai gandit ff bine atunci cand i`ai dat raspunsul nu,si ca ai vrea sa mai vb.dar sa nu fie ca inainte, adica sa nu mai stea cu o alta fata, eu am id-uri-le prietenilor lui(baiatul cu care am fost) si tineam legatura cu ei si ii rugam sa imi spuna clar ce se intampl si ei imi vroiau binele asa ca imi spuneau de fiecare data adevarultongue

Daca vrei trimite-mi mesaj cu id-ul tau!
paa:*

7 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Eu zic ca daca intr-adevar va iubiti ar trebui sa vb cu el si sa ii spui ca esti de acord sa stai cu el si cred ca si el va-a vrea

| TheSearcher a răspuns:

Parerea mea. daca era un tip serios. nu te ducea cu zaherelul de la inceput... daca te'a placut trebuia sa isi lase fosta si sa ramane la tine. nu sa fie cu 2 odata.=\ dar daca acum esti 100% convinsa sa inca te mai place si ca e un tip serios si ca si'a lasat fosta in pace. o faci pe propria raspundere daca vrei sa fii cu el ^^. Eu iti urez mult noroc si sanatate =).

| Silvya18 a răspuns:

Scriei pe mess, intreaba-l ce mai face (si restul) si apoi zii ca te-ai gindit si vreai sa fii cu el, atunci erai suparata pentru ca te-a mintzit de 2 ori si acum daca are intentzii serioase vrei sa fiti impreuna. cred ca asa va fi ok :*

| Ioana_9271 a răspuns:

Incerc sa vb cu el sa ii spui adevarul ca esti indragostita dar fara sa ii ceri explicatii pentru ca asta urasc baietii spune-i doar ca ai vrea sa incerci ceva cu el da nu lasa sa para ca fara el nu poti trai pentru ca asa o sa profite si daca vezi ca mai face faze din astea eu zic sa-l uiti pentru ca nu merita

| Onutza14_4774 a răspuns:

Eu zic sal lasi in pake te-a mintit foarte mult si nu cred ca ai mai putea sa ai incredere in el...
Si daca a fost si cu uh si cu aia inseamna cu nu a tinut la tine si doar facea misto
Bafata:*:X

| Madyyyyy a răspuns:

Buna ...parerea mea este ca nu e un tip serios si daca te-a mintit o data va face asta mereu.Eu cred ca mai bine il lasi in pace ...sunt o multime de baieti draguti care te merita cu adevarat love struck. Daca tinea la tine nu te mintea. Gandeste-te ca pote si fetei aceia i-a zis accelasi lucru ca si tie sad Sper sa faci alegerea buna love struck

| mamasit4 a răspuns:

Paii nu stiu ce sa zic... chiar daca tu tii la el gandeste-te ca el poate s-a simtit dezamagit cand tu l-ai refuzat chiar daca a lasat-o pe respectiva pentru tine, este decizia ta dar gandeste-te ca nu cumva daca va impacati sa faca la fel... dar de asta asta ca pe o razbunare. daca esti convinsa ca vrei sa incecrci, why not? bafta:*