| AnnA_9354 a întrebat:

Heyyy credeti ca daca am fost cu un tip 8 luni si a trecut un an de cand ne.am desp. timp in care m. a jignit si a zis ca nu i. a plc de mine ceea ce stiu ca nu e adv. ma mai pot impaka cu el? adica... maai am sanse?

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Ce fraiere suntem.
am patit la fel numai ca ew o meritam intr un fel.si tot m -am gndit la el, chiar si azi o mai fac.
nu merita, serios
Opreste te cat mai ai timp!

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"heyyy", "ne.am", "desp.", "care", "m. a", "i. a plc", "adv.", "impaka", "adica" şi "maai". Sunt 11 cuvinte în postarea ta care nu există în limba română.
Nu ştiu ce şanse mai ai cu iubirile tale dar încă mai ai şanse să înveţi să te exprimi corect!

| ELLSSA a răspuns:

Crezi ca ai mai putea tu sta cu el, stiind ca te jineste si te ignora?
Eu nu inteleg tipul asta de persoane...
Stiu ca intr-o relatie in care exista si iubire, nu au ce cauta toate astea(violenta fizica, verbala, indiferenta). Nu are rost sa te umilesti atat.Sunt la baieti ce stiu sa respecte si sa aprecieze persoana de langa ei.Ai rabdare!

| Linda a răspuns:

Te poti inpaca daca doreste el, daca nu mai ajunge-ti la relatie sexuala, daca are intentii de casatorie.

| pisoias a răspuns:

Daca el ti-a spus ca nu i-a placut de tine, tu de ce vrei sa te impaci cu el? Si-apoi perioada de cand sunteti despartiti e mai mare ca aceea in care ati fost amandoi, asta nu-ti spune nimic? Poate ca are pe altcineva.Nu te umili, las ca" are balta peste."

| nonny50 a răspuns:

Nu cred

| CrissDot a răspuns:

Fratele meu e in aceeasi situatie cu prietena mea cea mai buna, dar ei nu sau mai impacat desi ea vrea, iar el nu vrea eu zic sa nu incerci sa te mai impaci cu el pentru ca tea jignit si daca el crede ca nul mai placi inseamna ca nu mai e loc de niciun sentiment si sanse nu cred ca mai ai... fundita?

| Somebody_2583 a răspuns:

Am fost in exact aceeasi situatie ca a ta, dar in ciuda tuturor lucrurilor pe care mi le-a facut/zis am continuat sa-l plac si, dintr-o data, a inceput sa vorbeasca cu mine, am devenit prieteni buni si pe urma iubiti. Oricum, asta nu inseamna ca si la tine se va intampla la fel, dar daca tu iti doresti asta cu adevarat fa tot ce poti sa-l ai. happy Succes kiss.

| Danitsu1982011 a răspuns:

Depinde totusi si de baiat. tu il cunosti mai bine si daca crezi ca e genul de baiat care nu e egoist, te poti impaca cu el pentru ca uh stii totul despre el avand in vedere ca ai stat cu el 8 luni! fundabatting eyelashes?