| smaraher a întrebat:

Dupa cat timp poti afla ca esti insarcinata?

11 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Dupa 21 zile cu un test de sarcina

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Din câte știu eu ( sunt baiat ) după 2 săptămâni afli ca ești însărcinata dar apar si simptomele greata, amețeala. Sper ca te-am ajutat. Mult succes.

| lanaaaaa a răspuns:

3 saptamani happy fa un test de sarcina dupa 3 saptamani, daca vrei sa afli mai devreme, dupa 7-10 zile fa un test de sange

| τττ a răspuns:

3 săptămâni.

| xanderblackx a răspuns:

Cam dupa aproximativ 21 de zile...

| kx123 a răspuns:

Daca au trecut 3 saptamani de la actul sexual, poti face un test de sarcina.

| Nebunatyca69 a răspuns:

2-3 saptamani happy

| val18 a răspuns:

2 saptamani happy poti sa mearga la doctor sau sa isi faca un test de sarcina

| monycutzza a răspuns:

Cred ca dupa 1-2 sapamani

| ralukbz a răspuns:

Pai simptomele apar cam la minim 10-13 zile iar cu testul de sarcina la aprox 21 de zile dar poti si mai devreme cu cateva zile depinde de organism dar cea mai buna solutie este un medic ginecolog
sper ca am fost de ajutor

| xeod a răspuns:

Dupa 3 saptamani de la data cu pricina ( actului sexual ) sau la 1 saptamana dupa menstruatie.