| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce am petrecut o vara intreaga cu iubitul meu 24 din 24 astazi m-am intors inapoi in italia...incep scoala acus. Doar ca sunt putin distrusa, imi lipseste, il vreau. Nu vreau sa ies afara, decat sa vorbesc cu el. Ce sa fac sa imi revin mai repede? Pana in iarna mai am de asteptat pana il vad din nou.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Cateva zile o sa te simti asa mai naspa dar o sa iti revi de la sine, intre timp poti vorbi cu el la telefon, pe mess va puteti vedea pe web si cel mai important e ca va veti vedea din nou la iarna[altii nu au norocul asta]