| Popey a întrebat:

Hai sa povestim putin. ce povesti despre relatii aveti? Nu neaparat sa fiti voi la mijloc.nu stiu o poveste. o relatie care nu a meritatbig grin. O sa va dau un exemplu: O prietena de`a mea la varsta de 11 ani avea prieten de 18 ani:d. Fata era foarte foarte dezvoltata si nici macar nu avea mama(o parasise) deci traia cu tatal ei. A stat o vara intreaga cu acest baiat. Apoi s`au despartit. Vara urmatoare(la 12 ani) ea sa cuplat iar cu el. Numai ca acum el ii cerea sa faca sex! Ea a refuzat de mai multe ori si el a insistat ca nu o sa mai continue relatia cu ea daca nu fac sex! ( Deci el a asteptat ca ea sa il iubeasca si sa o controleze putin) Tipa era foarte indragostita de el si speriata ca nu cumva sa se desparta a acceptat! BUN. A fost la el acasa si au facut sex. Dupa vreo 2 saptamani ea a aflat ca el are o relatie de o saptamana cu o alta tipa(de varsta lui 19 ani). Atunci a fost distrusa si tot nu vroia sa recunoasca ca el doar a folosit`o. Dupa vreo zi dupa ce ea a aflat el a decis sa puna punct relatiei. Ea a tacut! Nu i-a spus nimic despre ceea ce a aflat. BUN! Dupa vreo saptamana el s`a intors la ea rugand`o sa se impace. Ea fiind fff naiva a acceptat crezand ca el o iubea! Au continuat relatia si el tot avea probleme cu banii(juca la masinute si statea in bar toata ziua) Ea i-a dat un lantic de aur. Iar el la amanetat. Dupa 3 saptamani a aflat ca iar o inseala si sa hotarat sa il lase. Insa lucrurile erau mai complicate acum, deoarece el nu ii mai putea inapoia lanticul si era pe cale sa-l piarda la amanet deoarece nu avea bani. Ea fiind disperata i`a dat 5 milioane ca sa scoata lanticul insa...cum a facut rost de banii aia nu a fost prea bine. A acceptat sa intretina relatii sexuale cu 3 tipi deodata. Fata disperata a acc. Iar pe acei tipi tot el ii ia "PREZENTAT". BUN. Sia recuperat lanticul si nu a mai auzit de el. Dupa 10ani el sa intors din italia unde plecase sa studieze. Era acelasi om numai ca acum era mai brutal si mai vulgar. Fiind obsedat de ea a prins`o noaptea pe drum si a violat`o deoarece ea era fericita si intretinea relatii sexuale cu iubitul ei cu care urma sa se casatoreasca. Ea nu a mai acc sa faca sex cu el decii. el a actionat! Ea fiind cea mai buna prietena a mea( chiar daca era mai mare ca mine) mi-a povestit totul si totodata mia povestit ca nu mai suporta si ca vrea sa se sinucida. Eu nu eram de acorda asa ca a doua zi i-am spus tatalui ei tot ce s-a intamplat. Si disperati fiindca ea nu mai aparea acasa am inceput sa o cauta, pana am gasit`o in podul case( Isi taiase venele). Din fericire a scapat pentru ca ajunsesem la timp. Acum e fericita cu sotul ei in Anglia iar tipul... a fost casit batut si omorat intr-un sunt.(Tot din cauza unei datorii). As vrea sa postati si voi povesti, iar asa toti mai invatam cate ceva.Si comentarii pentru povesti daca doriti, iar cea mai interesanta va lua funda. Bafta!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai ce pot sa iti zic eu, niciodata nu am reusit sa am o relatie de lunga durata cu vreo fata numai la esec si amagire am ajuns, macar acum daca prind ceva ii zic vrea sex bine daca nu sa plece.

| IloveME a răspuns:

Interesanta povestea!
doar ca eu multzumita domnului nu am trecut prin asa ceva si nici una dintre prietenele mele!

| Pitic a răspuns:

Avemde invatat multe din povestea asta, m-a impresionat si m-a facut sa ma gandesc mai bine cu cine ma incurc. Fetele din ziua de azi sunt foarte credule si baietii prea egoisti.
Am avut o colega in generala care avea un iubit care o insela s-au despartit, ea il iubea mult chiar daca erau de 1 luna impreuna, se atasase de el, plangea pe la coala si-a scris cu lama numele lui pe mana. In fine era distrusa iar alte colege din clasa tot o necajeau ii spuneau ca au vorbit cu el ca l-au vazut cu fete, abia acum pot intelege ce era in sufletul ei.
Si-a facut alt iubit de etnie ca si ea si se mutase la el dupa 1 -2 saptamani(mama ei era plecata in Italia ) si toate bune si frumoase pana intr-o zi cand a venit cu niste vantai pe brate si dureri de spate si imbracata intr-o fusta lunga de se impiedica de ea, mi-a spus ca a batut-onoul iubit deoarece cu o zi inainte venise intr-o fusta mini la scoala, in vara cand am luat vacanta cea mare nu ammai vorbit cu ea dupa in toamna am iesit cu ea pe afara si mi-a spus ca e insarcinata si se vedea ca are burta era in 3 luni aproape, nu spusese la nimeni se despartise de iubitul care o batea si locuia la iubitul surorii ei mai mari si cu sora ei.
Dupa 3 4 zile am sunat-o sa mergem sa ne uitam de haine era la spital pierduse sarcina, plangea familia ei afase tot si era suparata pe ea.
Cand a inceput scoala noi eram laliceu a intrat in acelasi liceu cu mine, s-a mutat in camin si se imbraca din ce in ce mai sexy mai dezbracata chiar daca afara era din ce in ce mai frig.
Acum este din nou insarcinata nu stiu in ce luna dar are o burta imensa nu am mai vazut-o la scoala de pe primul semestru thinking are 16 ani nu stiu ce se va alege de ea.

| Sweet111 a răspuns:

Oooauuu e super tare povestea asta. chiar am simtit ceva cind am citit-o. e fain!
Din pacate eu inca nu am nici o poveste (ma intilnesk cu un baiat de 2 luni si parca tot merge bine nu mi-a cerut nici o data sa am relatii sexuale cu el! si ma bucur! love struck
Insa cind am citi toata povestea asta am inteles multe lucruri si sper sa ajute pe multi sa nu faca aceste greseli pe care le-a facut prietena ta! findka asa-s baetii naivi si rai si vor doar sa se foloseaska de fete! asa ca:FITI ATENTE FETELOR CU CINE VA LEGATI!
bafta la toti! kiss
pa pa wave

| Papusik a răspuns:

Interesanta poveste.

| Vali87 a răspuns:

Am 24 de ani si dc e reala povestea e groaznic, incredibil asa ceva., nu imi vine sa cred. Au dreptate parintii cand nu le lasa pe fetitele mici sa umble cu alea mai mari. Povestea astea ar trebui publicata data la stiri undeva sa fie parintii care au fete si mai grijulii cu ele. De povestit nu am ce sa iti povestesc.
Iti doresc numai bine!

| Eva a răspuns:

Totul e bine cand se termina cu bine!

| KaRa23S a răspuns:

Super tare, dar nu cred ca e adevarata, sau daca e, tu sa fi avut vreo leg.

| Benedict_6845 a răspuns:

Interesante toate, am si eu una, putin mai veche pentru mine.
Aveam o prietena, cred ca avea 17 ani la vremea aceea, intr-o vara s`a cunoscut cu un baiat, ea fiind virgina iar baiatul era tipul de om smecheras, fite, tot pachetul. Pana in iarna, aprox 6-7 luni, a fost o relatie, o saptamana impreuna si 3 certati/despartit, iar o saptamana impreuna si tot asa, toate astea pentru ca baiatul smecheras era mereu cu ochii dupa altele, cum nu ii mai iesea cu una se intorcea la ea; toate astea pana prin ianuarie, cand, baiatul a inceput sa se poarte ca un inger, timp de 2 saptamani, fata era innebunita de la inceput dupa el, si baiatul a pus problema, suntem impreuna de 7-8 luni si ar cam fi vremea, chiar daca adunate nu erau nici 3 luni, fata, naiva ( cum spuneau si alti useri ) a acceptat, ok, s`a intamplat, la 2 zile dupa s`au despartit. fata, indurerata, intristata si toate cele, tot nu ii venea sa creada, mai ales ca pentru ea conta f mult cu cine o facuse prima data, pentru ca asteptase pana atunci sa fie sigura ca o va face cu cineva doar sa intregeasca relatia. Din ianuarie si pana in iunie, baiatul, aceeasi metoda, cand nu ii mergea cu alta, venea la ea, iar se impacau, cica vroiau ceva serios, intretineau relatii sexuale, iar pleca la alta, mereu o folosea si se folosea si de naivitatea ei. Eu vorbeam cu ea inca din ianuarie si stiam toata pov, in iunie-iulie am reusit sa ii bag mintile in cap. Au trecut cred ca vreo 2 ani de atunci, poate si mai mult si zilele trecute, respectiva fata mi-a pomenit de el si de ce mult inseamna pentru ea straight face.

| CucuBauContSters a răspuns:

Este super nasoala faza.straight face
Eu sunt cu un tip de 7 luni! prima data parea genu` de "golan" care si-ar bate joc de fiecare fata.a uramat cateva zile ne plimbam povesteam multe intamplari chiar imi facea placere prezenta lui langa mine.Intr-un sfarsit m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el fata in fata.:d! Mie dat un trandafir si in floarea lui era un inel superb.:X:X:X I-am zis pe mess daca el vrea sa ma foloseasca! ptc. am mai patit`o si m-am saturat! El are 17 ani eu 14. El a is ca inca considera ca este devreme pentru mine.si ca nu`i genu.De atunci mi-am dat seama ca nu imi vrea raul.love struck Niciodata nu mi-a zis sa-i dau ceva! Si totdeuna imi cumpara cadouri cea ce ma face sa ma simt prostfrustrated! Dar uneori se intampla reciproc si ne iubim foarte mult.love struck

SCUZA`ti GRESELILE!

| alinutza_3771 a răspuns:

Tare poveste ajta :X