| Alexandru939 a întrebat:

Dupa ce se cunoaste un baieat ca a facut sex prima data,ce se schimba la la el,vreau sa stiu urgent,prietena mea a spus ca ma va cunoaste cind voi avea prima data relatii sexuale simi va spune daca am avut sau nu vreau sa stiu dupa ce ma va cunoaste ea, ajutatima va rog...

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Dupa felul cum te comprti cand faceti sex. Intr-un fel se comporta un baiat virgin si in alt fel se comporta un baiat care a mai facut sex(nevirgin).

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dupa nimic, poate dupa ata sau ca o sa vrei mai mult, sau poate vrea sa fi virgin pana la pensie si de aia isi spune asta eu stiu ce gandurii are amica ta

| Oana92 a răspuns:

Nu are cum sa isi dea seama. A vrut sa te sperie ca sa fie sigura ca nu mergi la altele...si a reusitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimeni cum sa isi dea seama daca esti virgin sau ai facut sex

| MidnightR a răspuns:

Ii apare un semn in frunte...

| daianna3 a răspuns:

Eu cred ca vrei sa o faci laughing)) si nu vrei sa te prinda prietena ha ha