| Andreea_1443 a întrebat:

Dupa cum stie toata lumea, dupa ce ai mai multe contacte sexuale(cu aceeasi persoana)vaginul se mlargeste.Se poate ca daca nu mai am niciun contac sexual timp de cateva luni, un an, se poate ca vaginul sa se stranga? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Pandaaa a răspuns:

Hai sa fim seriosi...Cine ti-a spus ca vaginul se mareste daca faci sex cu aceeasi persoana? Daca faci cu mai multe nu se largeste? Mi se pare o chestie gresita aici. Dar ca sa iti raspund la intrebare, exista anumite exercitii pentru vagin :

http://www.yuppy.ro/articol/Sex/398/Exercitiile-Kegel-pentru-ea.html
Funda? :D

3 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Se mai strange din cate stiu, dar poti face si tu singura exercitii, tot strangi la... de multe ori sau intra pe internet http://www.csid.ro/sex/cum-sa-ti-pastrezi-vaginul-stramt-3868973/

| Andreea_1443 explică:

Se largeste vroiam sa zic.

| Andreea_1443 explică:

OnlyGirls, ai inteles gresit.Ma refeream strict la persoana mea, ca eu am facut-o cu un singur baiat pana acum, nu cu 10 si prietenul meu e al 11-lea acum.La asta m-am referit.