| DrageanElena a întrebat:

Dupa o perioada lunga de relatie...de ce dintr-odata baiatu se schimba? se enerveaza repede si din orice... oare inseala?

Răspuns Câştigător
| Yly a răspuns:

Da, cum zicea Mira...sau am citit undeva k acesta e un semn k ar vrea sa paraseasca.nu vreau sa o iei in nume de rau, cel mai bine ar fi sa vb cu el, sa lamuritzi problema, poate e stresat din cauza unei probleme.>big grin

9 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Elena, asta doar cu el poti s-o lamuresti. Intreaba-l pe direct. Daca recunoaste, ori ii mai dai o sansa, ori nu.[alege prima varianta]

mira
| mira a răspuns:

S-a plictisit.Il atrage alta femeie.Doreste o schimbare. Tanjeste dupa libertate.

| canarita a răspuns:

Plictiseala, rutina, si apoi daca ii permiti o chestie mica, el isi permite mai multe, ia fa-i tu pe indiferenta, aranjeaza-te si iesi din casa, fa-l gelos si spune-i ca tu stai cu el pentru ca era deosebit iar acum nu a mai facut nimic sa te cucereasca... zi-i foarte calma si rece sa vezi ce se da pe brazda...

| dydy22 a răspuns:

Eu cred ca da

| MarYoBenucci a răspuns:

Din m-ai multe motive poate sa fie asa happy poate ca s-a plictisit de rel, nu te m-ai iubeste, s-a plictisit de rutina care o aveti zi de zi, s-a indragostit de alta, si vrea sa-ti dea papuceii, etc etc. numai u sti ce este intre voi si de la ce intervin tot felul de certuri minore si il transformi intr-un kk mare i-a incearca sa-l faci gelos sa vezi dac m-ai tine la tine /// bine m-am lungit si cu subiectu si cu vorba. o zi buna happy :*

| nellyneliana a răspuns:

Asta ar putea fi unul din motive.Incearca sa vorbesti cu el poate nu e asta motivul...

| DrageanElena explică:

Multumesc pentru raspunsuri. dar am uitat sa specific ca ii trece repede(dupa ce se enerveaza).

| gortu a răspuns:

Baiatu nu se schimba niciodata. Dar... daca s-a terminat mierea .cauta in alta parte. Gandeste-te poate tu te-ai schimbat

| cristina_9744 a răspuns:

Da!