| Natalia12345678910 a întrebat:

Am avut o relatie de lunga durata, mai exact de 1 an jumate si dupa despartire l.am vazut pe fostul meu de mana cu altcineva chiar la o saptamana. Oare poate trece de la o relatie la alta asa repede?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca l-ai inselat i dau dreptate

| Natalia12345678910 explică (pentru RAY):

Nu,nu l.am inselat

| RAY a răspuns (pentru Natalia12345678910):

Te cred naty

| Freya1 a răspuns:

Cred mai de graba ca aia exista inca de pe timpul cand era cu tine

| Natalia12345678910 explică (pentru Freya1):

Si de ce nu a zis mai devreme?

| Freya1 a răspuns (pentru Natalia12345678910):

Poate pentru ca ii era mai comod asa.Ori tinea la tine si nu vroia sa te piarda deoarece nu ii era sigur nici dincolo ori ii placea asa cu doua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Si aia nu a fost de lunga durata laughing, 18 luni sunt mai nimic. A, daca ai pana in 18 ani, da, e ceva.