| Zipyღ a întrebat:

Dupa parerea voastra, care locuri sunt mai tentante pentru a face dragoste in afara de pat(mi se pare cam demodat)?big grin... fundita pentru cea mai buna sugestietongue

19 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pe bancheta masinii
pe masa
in cada rolling on the floor
pe hol
pe fotoliu/canapea
in bazin la piscina
pe casa scarii
pe podea

| Rebecca a răspuns:

Pe plaja, pe nisip e absolut perfect. In mare. In cabina de proba de la mall. in ploaie. Sunt o groaza de pozitii pentru masina. big grin. Nu e nevoie sa le incerci pe toate vara asta.laughing Ia'o usurel laughing. Bafta si distractie placuta

| lays a răspuns:

Pe balcon.big grin

| Adyr0 a răspuns:

Pe bloc, dai ai grija sa fie unu care are minim 10 etaje ca sa fie senzatia mai tare rolling on the floor

| Dan a răspuns:

Parca vd la poza ta de profil, in bazin. Ce zici, merge? happy

| Sapphire a răspuns:

Pe bloc, noaptea... cerul senin sau o ploaie de vara.
Pe masa din bucatarie. laughing
Pe plaja sau intr-o barca.

| deea40 a răspuns:

Nu stiu sunt multe locuri.
1 ) la dus
2 ) in cada
3 ) in masina
4 ) in bazin la apa aia calda. seara nu se vede nimic...
5 ) undeva la iarba vered
6 ) in mijlocul drumului seara tarziu...laughing nu glumesc am un prieten care a incercat si a zis ca e amuzant...laughing
7 ) pe bloc.winking
8 ) si de ce nu pe plaja la mare. seara pe nisipwinking

| lextim a răspuns:

Pe plaja noaptea, sau in apa. in vana cu spuma si ceva petale de trandafir. intr-un cort in camping cu un foc langa. pe capota masinii intr-un loc retraslaughing:*

| lavynika a răspuns:

Intr-un loc exotic gen o plaja, o casacada, o padure.:X

| Molly1 a răspuns:

Pe bloc sau in padure:X

| Anonim134 a răspuns:

In duswinking

| kammy_7511 a răspuns:

In padure.pe bune nu glm

| Sakura_7901 a răspuns:

In piscina, la hotel, pe marginea unei balti,
in scara de bloclaughing, pe un camp, la plaja in apa, in padure, in baie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In masina sau in capul trailerului sunt 2 paturi unu jos si altul sus pe ala de jos e cel mai tare

| TheNapoca a răspuns:

Pe masina de spalat(in pornire)

| TheNapoca a răspuns:

Pe masina de spalat (in pornire) sau in mare

| migost37 a răspuns:

In telegondola. Daca ai tupeu bineanteles...

| alina_5155 a răspuns:

Cel mai tentant loc unde sa faci dragoste este in fata oglindei :X

| Tatyana a răspuns:

In toaleta unuy klub, p kapota masynyy, p un dukaty, in lift, kabyna d proba, cu ma`ta in casa in tymp c doarme, in baye, p skaun.etc,c nayba, sunt atatea solutyy.