| Ionuț900 a întrebat:

După părerea voastră contează distanta intr-o relație?

Răspuns Câştigător
| Itstimetosayhello a răspuns:

In ziua de astazi da, dupa parerea mea, conteaza foarte mult...si ma intreb care e ideea, acum 30 de ani puteau functiona si relatiile la distanta...dar acum poate din cauza faptului ca oferta sexuala este diversificata, nu mai au cum sa functioneze

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Conteaza intelegerea, iubirea, atractia fizica, relatile la distanta sunt o amagire parerea mea

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca conteaza distanta!

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar cu mult mai mult decat ti-ai putea inchipui/imagina. Este unul dintre principali factori si/sau motive care provoaca cel mai des, destramarea chiar si a unor relatii lungi si aparent stabile. big grin

| Necunoscut112 a răspuns:

Bineînţeles că da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se par eficiente relatiile la distanta. Ele implica suferinta, incertitudine si dor. Cel mai bine este sa fiti aproape unul de altul.

| Iwannabesmart a răspuns:

Deisgur.Ce faci atunci cand iti doresti sa o vezi pe persoana respectiva? Sau cand vrei sa o strangi in brate? Crezi ca poti? Nu poti, pentru ca este distanta.