| Bhaa a întrebat:

As vrea sa stiu parerea voastra. O relatie la distanta are sanse?

Răspuns Câştigător
| zelda a răspuns:

Parerea mea este ca o astfel de relarie poate rezista numai daca vorbiti cat de cat des si daca aveti suficienta incredere unul in celalalt. Daca nu sunteti de mult timp impreuna se prea poata sa nu reziste o astfel de relatie... Ai spus ca va intalniti destul de des. Aceasta relatie are toate sansele sa reziste chiar daca este la distantahappy. Sper ca te-am ajutat:*

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce nu? Fiecare relație este diferită.
Dacă amândoi vreți să meargă și o să depuneți ceva efort pentru asta, o să meargă.
Succes și iubiți-vă mult!

| Bhaa explică (pentru NOname):

Multumesc foarte mult pentru raspuns:*

| AnnnaMarrria a răspuns:

Hm.da si nu!
daca va intalniti mai mereu,da! Dar daca nu, nu prea se poate! Doar asa, la misto thinking

| Onn3 a răspuns:

Ba se poate cum s-a putut si la mine de 3 ani jumate sunt cu pr meu si avem o relatie la distanta si ne intelegem bine si ne iubim mult deci se poate, si inca mai suntem impreuna

| NatureSelf a răspuns:

Numai bagati scuze de gen, distanta, varsta, bani si alte facilitati, daca va iubiti unul pe alta, nu are ce sa stea intre voi.winking

| Bhaa explică (pentru NatureSelf):

Multumesc pentru ca mi-ai raspuns intrebarii:*

| NatureSelf a răspuns:

Nu ai pentru ce.

| 202 a răspuns:

Fata cat timp aveti incredere unul in celalalt si nu va plictisiti aveti toate sansele sa intemeiati si o familie CHEARwinking odata si-o data daca aveti rabdare veti putea sa fiti unul langa celalalt tot restul vietiii bine asta daca amandoi aveti aceleasi initiative :* ciuss!

| elevuporno a răspuns:

Categoric nu! si eu am avut o relatie de la distanta si a durat trei saptamani.

| HappyDaay a răspuns (pentru elevuporno):

Depinde de cat de mult va iubiti...happy

| Bhaa explică:

Ne intalnim destul de des.

| Bhaa explică:

Multumesc foarte mult pentru raspunsuri si imi pare foarte rau ca nu pot da mai multe funditse. Dupa parerea mea, aproape toti m-ati ajutat.Va multumesc inca o data:*

| tedy20 a răspuns:

Daca e un tip in care tu ai chiar multa incredere atunci da dar dacag inca nu esti sigura nu cred. Relatiile la distanta duc la despartire si despartirea duce la durere. Tu il cunosti mai bine (toate cele bune)

| Bhaa explică (pentru tedy20):

Multumesc pentru raspuns:*